Ekipe kluba
SENIORI
KK Torlak OKK Beograd
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
PIONIRI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
KADETI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
JUNIORI
KK Torlak OKK Beograd
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Torlak OKK Beograd (kadeti)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.BKK Radnički8715324448815
2.KK Zemun7615414598213
3.KK Torlak OKK Beograd75257545312212
4.KK Mladost7524463945212
5.KK Vizura7435314923911
6.KK Slodes743500493711
7.KK Flash826461507-4610
8.KK Beko826448569-12110
9.KK Žarkovo7344484381010
10.OKK Beograd7344894682110
11.KK Mondo Basket826445588-14310
12.KK Beovuk 72716412523-1118


1. kolo13.11.2021
74735KK Slodes : KK Beovuk 7283 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Rašinac
74736KK Vizura : KK Beko74 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Milena Glavan
74737KK Zemun : KK Mondo Basket83 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
74738KK Torlak OKK Beograd : KK Flash75 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Vlahović, Predrag Nestorović Delegat: Slobodan Kaličanin
74739OKK Beograd : BKK Radnički53 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Aleksandar Bošković, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Kaličanin
74740KK Mladost : KK Žarkovo64 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.11.2021 Vreme: 21:40
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Vlahović, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Knežević

2. kolo20.11.2021
74741KK Slodes : KK Vizura
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
74742BKK Radnički : KK Mladost71 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Predrag Nestorović, Petar Janković Delegat: Miroljub Jovanović
74743KK Flash : OKK Beograd71 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Luka Maksimović, Saša Krsmanović Delegat: Tijana Brnić
74744KK Mondo Basket : KK Torlak OKK Beograd46 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)
Sudije: Pavle Šipka, Marko Bogićević Delegat: Slobodan Kaličanin
74745KK Beko : KK Zemun64 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Aleksandar Petrović, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Todorović
74746KK Beovuk 72 : KK Žarkovo

3. kolo27.11.2021
74747KK Vizura : KK Beovuk 7290 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Nikola Mladenović Delegat: Jovan Mihailović
74748KK Zemun : KK Slodes73 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Luka Maksimović, Damjan Ratković Delegat: Slobodan Kaličanin
74749KK Torlak OKK Beograd : KK Beko103 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Marija Ćirić, Filip Mladenović Delegat: Miroljub Jovanović
74750OKK Beograd : KK Mondo Basket95 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Vlahović, Nemanja Krivokuća Delegat: Miroljub Jovanović
74751KK Mladost : KK Flash60 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Luka Maksimović, Damjan Ratković Delegat: Slobodan Kaličanin
74752KK Žarkovo : BKK Radnički61 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Ognjen Dabić, Aleksandar Lazić Delegat: Mihajlo Kostić

4. kolo04.12.2021
74753KK Slodes : KK Torlak OKK Beograd81 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 10:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Prica Delegat: Đorđe Ilić
74754KK Vizura : KK Zemun75 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Pavle Šipka, Petar Janković Delegat: Goran Radovanović
74755KK Flash : KK Žarkovo49 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 17:05
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Filip Konatar, Aleksa Ignjatović Delegat: Ljiljana Blagojević
74756KK Mondo Basket : KK Mladost34 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)
Sudije: Pavle Šipka, Filip Konatar Delegat: Ivana Antunović
74757KK Beko : OKK Beograd64 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Aleksandar Todorović
74758KK Beovuk 72 : BKK Radnički39 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 16:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Milan Kostić, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Rašinac

5. kolo08.12.2021
74759KK Zemun : KK Beovuk 7273 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2021 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Antonije Luković Delegat: Goran Radovanović
74760KK Torlak OKK Beograd : KK Vizura78 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Luka Maksimović, Petar Dimić Delegat: Aleksandar Varađan
74761OKK Beograd : KK Slodes85 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Dušan Marčetić, Ognjen Ćurčić Delegat: Jelena Popović
74762KK Mladost : KK Beko64 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
74763KK Žarkovo : KK Mondo Basket70 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Antonije Luković, Nemanja Gojović Delegat: Zvezdan Janković
74764BKK Radnički : KK Flash70 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.12.2021 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Antonije Luković Delegat: Goran Radovanović

6. kolo11.12.2021
74765KK Slodes : KK Mladost69 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Dušan Marčetić, Luka Maksimović Delegat: Bojan Draškić
74766KK Vizura : OKK Beograd76 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Luka Maksimović Delegat: Aleksandar Knežević
74767KK Zemun : KK Torlak OKK Beograd81 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Petar Dimić Delegat: Goran Radovanović
74768KK Mondo Basket : BKK Radnički56 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Graovac (Batajnica) (Kralja Mihajla Zetskog 45)
Sudije: Pavle Šipka, Miloš Lukić Delegat: Ivana Antunović
74769KK Beko : KK Žarkovo58 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Stošić, Luka Maksimović Delegat: Aleksandar Todorović
74770KK Beovuk 72 : KK Flash53 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Petar Dimić, Miloš Joksimović Delegat: Miroljub Jovanović

7. kolo18.12.2021
74771KK Torlak OKK Beograd : KK Beovuk 7296 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Joksimović Delegat: Slobodan Kaličanin
74772OKK Beograd : KK Zemun71 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Radović, Ognjen Ćurčić Delegat: Zoran Ninkov
74773KK Mladost : KK Vizura68 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Miloš Prica Delegat: Goran Radovanović
74774KK Žarkovo : KK Slodes68 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Đokić, Srba Erić Delegat: Nikola Kojić
74775BKK Radnički : KK Beko68 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.12.2021 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Petar Dimić, Marko Bogićević Delegat: Aleksandar Rašinac
74776KK Flash : KK Mondo Basket57 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2021 Vreme: 20:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Prica, Marko Paunović Delegat: Slobodan Kaličanin

8. kolo25.12.2021
74777KK Slodes : BKK Radnički70 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Predrag Nestorović, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Knežević
74778KK Vizura : KK Žarkovo76 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Petar Dimić, Marija Ćirić Delegat: Uroš Čukić
74779KK Zemun : KK Mladost
74780KK Torlak OKK Beograd : OKK Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
74781KK Beko : KK Flash55 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Nikola Đokić Delegat: Aleksandar Todorović
74782KK Beovuk 72 : KK Mondo Basket63 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 12:45
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Nemanja Vlahović, Filip Konatar Delegat: Zoran Ninkov

9. kolo22.01.2022
74783OKK Beograd : KK Beovuk 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74784KK Mladost : KK Torlak OKK Beograd
74785KK Žarkovo : KK Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
74786BKK Radnički : KK Vizura
74787KK Flash : KK Slodes
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
74788KK Mondo Basket : KK Beko
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

10. kolo29.01.2022
74789KK Slodes : KK Mondo Basket
74790KK Vizura : KK Flash
74791KK Zemun : BKK Radnički
74792KK Torlak OKK Beograd : KK Žarkovo
74793OKK Beograd : KK Mladost
74794KK Beovuk 72 : KK Beko

11. kolo02.02.2022
74795KK Mladost : KK Beovuk 72
74796KK Žarkovo : OKK Beograd
74797BKK Radnički : KK Torlak OKK Beograd
74798KK Flash : KK Zemun
74799KK Mondo Basket : KK Vizura
74800KK Beko : KK Slodes

12. kolo05.02.2022
74801KK Žarkovo : KK Mladost
74802BKK Radnički : OKK Beograd
74803KK Flash : KK Torlak OKK Beograd
74804KK Mondo Basket : KK Zemun
74805KK Beko : KK Vizura
74806KK Beovuk 72 : KK Slodes

13. kolo12.02.2022
74807KK Vizura : KK Slodes
74808KK Zemun : KK Beko
74809KK Torlak OKK Beograd : KK Mondo Basket
74810OKK Beograd : KK Flash
74811KK Mladost : BKK Radnički
74812KK Žarkovo : KK Beovuk 72

14. kolo19.02.2022
74813KK Slodes : KK Zemun
74814BKK Radnički : KK Žarkovo
74815KK Flash : KK Mladost
74816KK Mondo Basket : OKK Beograd
74817KK Beko : KK Torlak OKK Beograd
74818KK Beovuk 72 : KK Vizura

15. kolo26.02.2022
74819KK Zemun : KK Vizura
74820KK Torlak OKK Beograd : KK Slodes
74821OKK Beograd : KK Beko
74822KK Mladost : KK Mondo Basket
74823KK Žarkovo : KK Flash
74824BKK Radnički : KK Beovuk 72

16. kolo02.03.2022
74825KK Slodes : OKK Beograd
74826KK Vizura : KK Torlak OKK Beograd
74827KK Flash : BKK Radnički
74828KK Mondo Basket : KK Žarkovo
74829KK Beko : KK Mladost
74830KK Beovuk 72 : KK Zemun

17. kolo05.03.2022
74831KK Torlak OKK Beograd : KK Zemun
74832OKK Beograd : KK Vizura
74833KK Mladost : KK Slodes
74834KK Žarkovo : KK Beko
74835BKK Radnički : KK Mondo Basket
74836KK Flash : KK Beovuk 72

18. kolo12.03.2022
74837KK Slodes : KK Žarkovo
74838KK Vizura : KK Mladost
74839KK Zemun : OKK Beograd
74840KK Mondo Basket : KK Flash
74841KK Beko : BKK Radnički
74842KK Beovuk 72 : KK Torlak OKK Beograd

19. kolo19.03.2022
74843OKK Beograd : KK Torlak OKK Beograd
74844KK Mladost : KK Zemun
74845KK Žarkovo : KK Vizura
74846BKK Radnički : KK Slodes
74847KK Flash : KK Beko
74848KK Mondo Basket : KK Beovuk 72

20. kolo26.03.2022
74849KK Slodes : KK Flash
74850KK Vizura : BKK Radnički
74851KK Zemun : KK Žarkovo
74852KK Torlak OKK Beograd : KK Mladost
74853KK Beko : KK Mondo Basket
74854KK Beovuk 72 : OKK Beograd

21. kolo30.03.2022
74855KK Mladost : OKK Beograd
74856KK Žarkovo : KK Torlak OKK Beograd
74857BKK Radnički : KK Zemun
74858KK Flash : KK Vizura
74859KK Mondo Basket : KK Slodes
74860KK Beko : KK Beovuk 72

22. kolo02.04.2022
74861KK Slodes : KK Beko
74862KK Vizura : KK Mondo Basket
74863KK Zemun : KK Flash
74864KK Torlak OKK Beograd : BKK Radnički
74865OKK Beograd : KK Žarkovo
74866KK Beovuk 72 : KK Mladost



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Torlak OKK Beograd330235155806
2.KK Mondo Basket321191205-145
3.KK Radnički (Obrenovac)312219242-234
4.KK Ras 303191234-433


1. kolo30.10.2021
74273KK Torlak OKK Beograd : KK Mondo Basket84 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74274KK Ras : KK Radnički (Obrenovac)85 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2021 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

2. kolo06.11.2021
74275KK Torlak OKK Beograd : KK Ras 80 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74276KK Mondo Basket : KK Radnički (Obrenovac)86 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 15:10
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)

3. kolo07.11.2021
74277KK Ras : KK Mondo Basket56 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74278KK Radnički (Obrenovac) : KK Torlak OKK Beograd68 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)



1. krug Kvalifikacija za JKLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.BKK Radnički330238186526
2.KK Torlak OKK Beograd321234170645
3.KK Flash312191227-364
4.KK Borac Zemun303142222-803


1. kolo01.10.2021
72817KK Torlak OKK Beograd : KK Borac Zemun76 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.10.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Marko Perović, Nemanja Radović Delegat: Đorđe Ilić
72818KK Flash : BKK Radnički61 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.10.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Danilo Petković, Petar Janković Delegat: Đorđe Ilić

2. kolo02.10.2021
72819KK Torlak OKK Beograd : KK Flash87 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.10.2021 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Radović, Petar Janković Delegat: Jovan Čučuković
72820KK Borac Zemun : BKK Radnički54 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.10.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Gojović, Nikola Mladenović Delegat: Đorđe Ilić

3. kolo03.10.2021
72821KK Flash : KK Borac Zemun74 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.10.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Miloš Đurđić, Petar Janković Delegat: Jovan Čučuković
72822BKK Radnički : KK Torlak OKK Beograd77 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.10.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Stevan Rašinac, Damjan Ratković Delegat: Jovan Čučuković


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.