Ekipe kluba
SENIORI
KK Torlak OKK Beograd
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
PIONIRI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
KADETI
KK Torlak OKK Beograd
JUNIORI
KK Torlak OKK Beograd
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Torlak OKK Beograd (kadeti)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Žarkovo8536255656013
2.KK Vizura66050437912512
3.KK Torlak OKK Beograd7525644739112
4.KK Beko75264052811212
5.KK Zemun6514774146311
6.OKK Beograd7435425093311
7.KK Žitko Basket725530553-239
8.KK Flash633437474-379
9.BKK Radnički817472651-1799
10.KK Beovuk 72532382345378
11.KK Ras 615381514-1337
12.KK Mladost707348497-1497


1. kolo31.10.2020
69745KK Vizura : KK Ras 85 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.11.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Pavle Šipka, Dejan Živković Delegat: Miroljub Jovanović
69746KK Torlak OKK Beograd : BKK Radnički83 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Aleksandar Bošković, Dejan Živković Delegat: Tijana Brnić
69747KK Zemun : KK Mladost73 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.11.2020 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Dejan Živković Delegat: Goran Radovanović
69748KK Beovuk 72 : OKK Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
Sudije: Nikola Mladenović, Pavle Cvetić Delegat: Uroš Čukić
69749KK Flash : KK Beko100 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2020 Vreme: 17:55
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Saša Krsmanović, Filip Konatar Delegat: Mihajlo Kostić
69750KK Žarkovo : KK Žitko Basket100 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2020 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Aleksandar Bošković, Dejan Živković Delegat: Aleksandar Tolić

2. kolo07.11.2020
69739KK Vizura : KK Torlak OKK Beograd74 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Pavle Šipka, Miloš Joksimović Delegat: Uroš Čukić
69740KK Beko : KK Žarkovo80 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Nestorović Delegat: Uroš Čukić
69741OKK Beograd : KK Flash97 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Stevan Rašinac, Miloš Joksimović Delegat: Đorđe Ilić
69742KK Mladost : KK Beovuk 7239 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2020 Vreme: 13:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
Sudije: Danilo Petković, Pavle Šipka Delegat: Stevan Radić
69743BKK Radnički : KK Zemun55 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2020 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Stevan Rašinac, Nemanja Krivokuća Delegat: Đorđe Ilić
69744KK Ras : KK Žitko Basket91 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2020 Vreme: 21:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Pavle Šipka, Predrag Nestorović Delegat: Mihajlo Kostić

3. kolo23.01.2021
69733KK Torlak OKK Beograd : KK Ras 73 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Filip Mladenović, Nemanja Gojović Delegat: Nikola Tomić
69734KK Zemun : KK Vizura74 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Miloš Joksimović Delegat: Goran Radovanović
69735KK Beovuk 72 : BKK Radnički75 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Petar Janković Delegat: Zoran Ninkov
69736KK Flash : KK Mladost55 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Petar Janković, Miloš Popić Delegat: Mihajlo Kostić
69737KK Žarkovo : OKK Beograd69 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2021 Vreme: 18:45
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nikola Mladenović, Petar Jankuloski Delegat: Jovan Čučuković
69738KK Žitko Basket : KK Beko69 : 103
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2021 Vreme: 21:40
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
Sudije: Dušan Marčetić, Filip Konatar Delegat: Mihajlo Kostić

4. kolo30.01.2021
69727KK Vizura : KK Beovuk 7295 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2021 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Pavle Šipka, Predrag Nestorović Delegat: Goran Radovanović
69728KK Torlak OKK Beograd : KK Zemun
69729OKK Beograd : KK Žitko Basket67 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Luka Maksimović, Antonije Luković Delegat: Mihajlo Kostić
69730KK Mladost : KK Žarkovo33 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Marko Šoškić Delegat: Goran Radovanović
69731BKK Radnički : KK Flash66 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.01.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Joksimović Delegat: Nikola Tomić
69732KK Ras : KK Beko83 : 99
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Nemanja Kovačević, Predrag Nestorović Delegat: Mihajlo Kostić

5. kolo06.02.2021
69721KK Zemun : KK Ras 76 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2021 Vreme: 20:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Predrag Nestorović, Aleksandar Petrović Delegat: Goran Radovanović
69722KK Beovuk 72 : KK Torlak OKK Beograd83 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2021 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Pavle Šipka, Predrag Nestorović Delegat: Bojan Draškić
69723KK Flash : KK Vizura62 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2021 Vreme: 15:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Saša Krsmanović, Ognjen Ćurčić Delegat: Zoran Ninkov
69724KK Žarkovo : BKK Radnički89 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dušan Marčetić, Luka Maksimović Delegat: Slobodan Kaličanin
69725KK Žitko Basket : KK Mladost80 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.02.2021 Vreme: 10:30
Lokacija: Stari DIF (Deligradska 27)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Nestorović Delegat: Slobodan Todorović
69726KK Beko : OKK Beograd98 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.02.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Miloš Prica, Aleksandar Petrović Delegat: Aleksandar Rašinac

6. kolo13.02.2021
69751KK Vizura : KK Žarkovo86 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.02.2021 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Slobodan Todorović
69752KK Torlak OKK Beograd : KK Flash96 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2021 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Radović, Ognjen Ćurčić Delegat: Zoran Ninkov
69753KK Zemun : KK Beovuk 7286 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2021 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Danilo Petković Delegat: Goran Radovanović
69754KK Mladost : KK Beko65 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2021 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Marko Bogićević Delegat: Goran Radovanović
69755BKK Radnički : KK Žitko Basket54 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nikola Đokić Delegat: Uroš Čukić
69756KK Ras : OKK Beograd58 : 96
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.02.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Dušan Marčetić, Marko Šoškić Delegat: Nikola Šoškić

7. kolo20.02.2021
69757KK Beovuk 72 : KK Ras
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
Sudije: Pavle Šipka, Aleksandar Petrović Delegat: Aleksandar Knežević
69758KK Flash : KK Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Dušan Marčetić, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić
69759KK Žarkovo : KK Torlak OKK Beograd64 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2021 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dušan Marčetić, Petar Janković Delegat: Đorđe Ilić
69760KK Žitko Basket : KK Vizura
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
Sudije: Nemanja Krivokuća, Aleksandar Petrović Delegat: Predrag Đikanović
69761KK Beko : BKK Radnički95 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Predrag Nestorović, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Todorović
69762OKK Beograd : KK Mladost74 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2021 Vreme: 19:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Dušan Marčetić, Filip Konatar Delegat: Miroljub Jovanović

8. kolo27.02.2021
69763KK Vizura : KK Beko
69764KK Torlak OKK Beograd : KK Žitko Basket89 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2021 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Petar Dimić Delegat: Zoran Ninkov
69765KK Zemun : KK Žarkovo82 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2021 Vreme: 21:10
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Filip Konatar Delegat: Goran Radovanović
69766KK Beovuk 72 : KK Flash
69767BKK Radnički : OKK Beograd72 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.02.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Slobodan Piva Ivković (Radnički) (Vojvode Šupljikca 31)
Sudije: Marko Šoškić, Antonije Luković Delegat: Borko Pavlović
69768KK Ras : KK Mladost
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.03.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73)
Sudije: Luka Maksimović, Luka Međugorac Delegat: Đorđe Ilić

9. kolo06.03.2021
69769KK Flash : KK Ras
69770KK Žarkovo : KK Beovuk 72
69771KK Žitko Basket : KK Zemun
69772KK Beko : KK Torlak OKK Beograd
69773OKK Beograd : KK Vizura
69774KK Mladost : BKK Radnički

10. kolo13.03.2021
69775KK Vizura : KK Mladost
69776KK Torlak OKK Beograd : OKK Beograd
69777KK Zemun : KK Beko
69778KK Beovuk 72 : KK Žitko Basket
69779KK Flash : KK Žarkovo
69780KK Ras : BKK Radnički

11. kolo20.03.2021
69781KK Žarkovo : KK Ras
69782KK Žitko Basket : KK Flash
69783KK Beko : KK Beovuk 72
69784OKK Beograd : KK Zemun
69785KK Mladost : KK Torlak OKK Beograd
69786BKK Radnički : KK Vizura

12. kolo01.01.2021
69787KK Žitko Basket : KK Žarkovo
69788KK Beko : KK Flash
69789OKK Beograd : KK Beovuk 72
69790KK Mladost : KK Zemun
69791BKK Radnički : KK Torlak OKK Beograd
69792KK Ras : KK Vizura
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020

13. kolo01.01.2021
69793KK Torlak OKK Beograd : KK Vizura
69794KK Zemun : BKK Radnički
69795KK Beovuk 72 : KK Mladost
69796KK Flash : OKK Beograd
69797KK Žarkovo : KK Beko
69798KK Žitko Basket : KK Ras

14. kolo01.01.2021
69799KK Vizura : KK Zemun
69800KK Beko : KK Žitko Basket
69801OKK Beograd : KK Žarkovo
69802KK Mladost : KK Flash
69803BKK Radnički : KK Beovuk 72
69804KK Ras : KK Torlak OKK Beograd

15. kolo01.01.2021
69805KK Zemun : KK Torlak OKK Beograd
69806KK Beovuk 72 : KK Vizura
69807KK Flash : BKK Radnički
69808KK Žarkovo : KK Mladost
69809KK Žitko Basket : OKK Beograd
69810KK Beko : KK Ras

16. kolo01.01.2021
69811KK Vizura : KK Flash
69812KK Torlak OKK Beograd : KK Beovuk 72
69813OKK Beograd : KK Beko
69814KK Mladost : KK Žitko Basket
69815BKK Radnički : KK Žarkovo
69816KK Ras : KK Zemun

17. kolo01.01.2021
69817KK Beovuk 72 : KK Zemun
69818KK Flash : KK Torlak OKK Beograd
69819KK Žarkovo : KK Vizura
69820KK Žitko Basket : BKK Radnički
69821KK Beko : KK Mladost
69822OKK Beograd : KK Ras

18. kolo01.01.2021
69823KK Vizura : KK Žitko Basket
69824KK Torlak OKK Beograd : KK Žarkovo
69825KK Zemun : KK Flash
69826KK Mladost : OKK Beograd
69827BKK Radnički : KK Beko
69828KK Ras : KK Beovuk 72

19. kolo01.01.2021
69829KK Flash : KK Beovuk 72
69830KK Žarkovo : KK Zemun
69831KK Žitko Basket : KK Torlak OKK Beograd
69832KK Beko : KK Vizura
69833OKK Beograd : BKK Radnički
69834KK Mladost : KK Ras

20. kolo01.01.2021
69835KK Vizura : OKK Beograd
69836KK Torlak OKK Beograd : KK Beko
69837KK Zemun : KK Žitko Basket
69838KK Beovuk 72 : KK Žarkovo
69839BKK Radnički : KK Mladost
69840KK Ras : KK Flash

21. kolo01.01.2021
69841KK Žarkovo : KK Flash
69842KK Žitko Basket : KK Beovuk 72
69843KK Beko : KK Zemun
69844OKK Beograd : KK Torlak OKK Beograd
69845KK Mladost : KK Vizura
69846BKK Radnički : KK Ras

22. kolo01.01.2021
69847KK Vizura : BKK Radnički
69848KK Torlak OKK Beograd : KK Mladost
69849KK Zemun : OKK Beograd
69850KK Beovuk 72 : KK Beko
69851KK Flash : KK Žitko Basket
69852KK Ras : KK Žarkovo



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Torlak OKK Beograd330269190796
2.KK Beko321259166935
3.KK Radnički (Obrenovac)312191237-464
4.KK Slodes303152278-1263


1. kolo17.10.2020
68057KK Beko : KK Torlak OKK Beograd66 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Mladenović, Petar Milanović Delegat: Milena Glavan
68058KK Slodes : KK Radnički (Obrenovac)60 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Mladenović, Petar Milanović Delegat: Milena Glavan

2. kolo24.10.2020
68059KK Beko : KK Slodes104 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Marko Bogićević, Đorđe Marinkov Delegat: Milena Glavan
68060KK Torlak OKK Beograd : KK Radnički (Obrenovac)88 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Marko Bogićević, Đorđe Marinkov Delegat: Milena Glavan

3. kolo25.10.2020
68061KK Slodes : KK Torlak OKK Beograd53 : 108
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2020 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Predrag Nestorović, Antonije Luković Delegat: Milena Glavan
68062KK Radnički (Obrenovac) : KK Beko54 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.10.2020 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Predrag Nestorović, Antonije Luković Delegat: Milena Glavan



1. krug Kvalifikacija za JKLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun22016215664
2.KK Žarkovo211152136163
3.KK Torlak OKK Beograd202139161-222


1. kolo18.09.2020
67712KK Žarkovo : KK Torlak OKK Beograd76 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.09.2020 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Marko Paunović Delegat: Jelena Popović
KK Zemun - slobodna ekipa

2. kolo19.09.2020
67713KK Zemun : KK Žarkovo77 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.09.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Gojović Delegat: Jelena Popović
KK Torlak OKK Beograd - slobodna ekipa

3. kolo20.09.2020
67716KK Torlak OKK Beograd : KK Zemun80 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.09.2020 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Krivokuća Delegat: Jelena Popović
KK Žarkovo - slobodna ekipa


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.