Ekipe kluba
SENIORI
KK Torlak OKK Beograd
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
PIONIRI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
KADETI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
JUNIORI
KK Torlak OKK Beograd
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Torlak OKK Beograd (juniori)



Kvalitetna liga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Zemun99074159015118
2.KK Žarkovo10736726304217
3.KK Torlak OKK Beograd96373163010115
4.KK Borac 2015 (Lazarevac)9636746017315
5.KK Beko1055753761-815
6.KK Flash1046732797-6514
7.KK Beovuk 72853608602613
8.KK Slodes844564584-2012
9.KK Sava936663707-4412
10.KK Mladost1028619711-9212
11.KK Borac Zemun835556598-4211
12.KK Barajevo1019622724-10211


1. kolo30.10.2021
74339KK Beovuk 72 : KK Sava90 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.11.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Saša Krsmanović, Nemanja Gojović Delegat: Đorđe Ilić
74340KK Torlak OKK Beograd : KK Borac 2015 (Lazarevac)91 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.10.2021 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Aleksandar Petrović, Nemanja Gojović Delegat: Đorđe Ilić
74341KK Borac Zemun : KK Barajevo82 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.11.2021 Vreme: 13:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Ljubomir Marković, Pavle Šipka Delegat: Aleksandar Varađan
74342KK Zemun : KK Flash103 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Petrović, Nemanja Gojović Delegat: Jovan Čučuković
74343KK Beko : KK Slodes77 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Todorović
74344KK Mladost : KK Žarkovo52 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2021 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić

2. kolo06.11.2021
74345KK Beovuk 72 : KK Torlak OKK Beograd90 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Predrag Nestorović, Ognjen Mladenović Delegat: Bojan Draškić
74346KK Slodes : KK Mladost69 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Predrag Nestorović, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
74347KK Flash : KK Beko77 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.11.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Aleksandar Petrović, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Rašinac
74348KK Barajevo : KK Zemun50 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2021 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nikola Mladenović, Aleksandar Petrović Delegat: Goran Radovanović
74349KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Borac Zemun75 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.11.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Predrag Nestorović, Stevan Rašinac Delegat: Željko Delić
74350KK Sava : KK Žarkovo48 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2021 Vreme: 14:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Pavle Šipka, Miloš Prica Delegat: Aleksandar Rašinac

3. kolo13.11.2021
74351KK Torlak OKK Beograd : KK Sava78 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2021 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Dejan Živković Delegat: Aleksandar Rašinac
74352KK Borac Zemun : KK Beovuk 72
74353KK Zemun : KK Borac 2015 (Lazarevac)79 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Krivokuća Delegat: Aleksandar Vraneš
74354KK Beko : KK Barajevo65 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Vlahović, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Todorović
74355KK Mladost : KK Flash68 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2021 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Goran Radovanović
74356KK Žarkovo : KK Slodes76 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Petar Jankuloski Delegat: Nenad Radosavljević

4. kolo20.11.2021
74357KK Beovuk 72 : KK Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
Sudije: Milan Kostić, Petar Janković Delegat: Đorđe Ilić
74358KK Torlak OKK Beograd : KK Borac Zemun75 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Stevan Rašinac, Predrag Nestorović Delegat: Slobodan Todorović
74359KK Flash : KK Žarkovo66 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 17:05
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Luka Maksimović, Saša Krsmanović Delegat: Tijana Brnić
74360KK Barajevo : KK Mladost74 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2021 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Nikola Tomić
74361KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Beko71 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 11:15
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Željko Delić
74362KK Sava : KK Slodes69 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Antonije Luković, Dejan Živković Delegat: Aleksandar Rašinac

5. kolo27.11.2021
74363KK Borac Zemun : KK Sava89 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Nemanja Radović Delegat: Aleksandar Rašinac
74364KK Zemun : KK Torlak OKK Beograd86 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Nemanja Gojović Delegat: Goran Radovanović
74365KK Beko : KK Beovuk 7273 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Luka Maksimović, Miloš Prica Delegat: Uroš Čukić
74366KK Mladost : KK Borac 2015 (Lazarevac)69 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Zoran Ninkov
74367KK Žarkovo : KK Barajevo68 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 18:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Marko Simić, Miloš Z. Dimitrijević Delegat: Aleksandar Tolić
74368KK Slodes : KK Flash72 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Antonije Luković, Petar Dimić Delegat: Jovan Mihailović

6. kolo01.12.2021
74369KK Beovuk 72 : KK Mladost72 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2021 Vreme: 21:40
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Đorđe Ilić
74370KK Torlak OKK Beograd : KK Beko85 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Nemanja Gojović Delegat: Zoran Ninkov
74371KK Borac Zemun : KK Zemun57 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dušan Marčetić, Pavle Šipka Delegat: Goran Radovanović
74372KK Barajevo : KK Slodes73 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2021 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Nestorović Delegat: Nikola Tomić
74373KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Žarkovo74 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Ognjen Ćurčić Delegat: Željko Delić
74374KK Sava : KK Flash77 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2021 Vreme: 14:40
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Joksimović Delegat: Miroljub Jovanović

7. kolo04.12.2021
74375KK Zemun : KK Sava84 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Luka Maksimović Delegat: Aleksandar Knežević
74376KK Beko : KK Borac Zemun99 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Đokić Delegat: Aleksandar Todorović
74377KK Mladost : KK Torlak OKK Beograd73 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2021 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Ivana Antunović
74378KK Žarkovo : KK Beovuk 7274 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Filip Konatar, Petar Jankuloski Delegat: Jovan Čučuković
74379KK Slodes : KK Borac 2015 (Lazarevac)70 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.12.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Nemanja Vlahović, Miloš Prica Delegat: Đorđe Ilić
74380KK Flash : KK Barajevo60 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Jankuloski Delegat: Bojan Draškić

8. kolo11.12.2021
74381KK Beovuk 72 : KK Slodes87 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Pavle Šipka, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Rašinac
74382KK Torlak OKK Beograd : KK Žarkovo76 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74383KK Borac Zemun : KK Mladost72 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2021 Vreme: 14:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Ognjen Ćurčić Delegat: Đorđe Ilić
74384KK Zemun : KK Beko91 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Predrag Nestorović, Antonije Luković Delegat: Bojan Draškić
74385KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Flash100 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Marko Bogićević, Momčilo Lutovac Delegat: Željko Delić
74386KK Sava : KK Barajevo94 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 12:10
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Antonije Luković, Miloš Joksimović Delegat: Aleksandar Rašinac

9. kolo18.12.2021
74387KK Beko : KK Sava89 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
Sudije: Miloš Joksimović, Petar Janković Delegat: Uroš Čukić
74388KK Mladost : KK Zemun61 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Pavle Šipka, Antonije Luković Delegat: Goran Radovanović
74389KK Žarkovo : KK Borac Zemun68 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Prica, Marko Paunović Delegat: Đorđe Ilić
74390KK Slodes : KK Torlak OKK Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2021
74391KK Flash : KK Beovuk 7291 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Predrag Nestorović Delegat: Mihajlo Kostić
74392KK Barajevo : KK Borac 2015 (Lazarevac)55 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2021 Vreme: 21:15
Lokacija: Balon srednje škole (Barajevo) (Svetosavska 4a)
Sudije: Ognjen Ćurčić, Miloš Joksimović Delegat: Nikola Tomić

10. kolo25.12.2021
74393KK Beovuk 72 : KK Barajevo67 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Vuk Karadžić (Takovska 41)
Sudije: Pavle Šipka, Antonije Luković Delegat: Đorđe Ilić
74394KK Torlak OKK Beograd : KK Flash92 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 19:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Vlahović, Antonije Luković Delegat: Nikola Tomić
74395KK Borac Zemun : KK Slodes
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
74396KK Zemun : KK Žarkovo71 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Goran Radovanović
74397KK Beko : KK Mladost68 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.12.2021 Vreme: 14:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Nikola Đokić Delegat: Aleksandar Todorović
74398KK Sava : KK Borac 2015 (Lazarevac)

11. kolo22.01.2022
74399KK Mladost : KK Sava
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
74400KK Žarkovo : KK Beko
74401KK Slodes : KK Zemun
74402KK Flash : KK Borac Zemun
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Bora Stanković (Paunova 19a)
74403KK Barajevo : KK Torlak OKK Beograd
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.01.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
74404KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Beovuk 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

12. kolo29.01.2022
74405KK Žarkovo : KK Mladost
74406KK Slodes : KK Beko
74407KK Flash : KK Zemun
74408KK Barajevo : KK Borac Zemun
74409KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Torlak OKK Beograd
74410KK Sava : KK Beovuk 72

13. kolo05.02.2022
74411KK Torlak OKK Beograd : KK Beovuk 72
74412KK Borac Zemun : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74413KK Zemun : KK Barajevo
74414KK Beko : KK Flash
74415KK Mladost : KK Slodes
74416KK Žarkovo : KK Sava

14. kolo12.02.2022
74417KK Beovuk 72 : KK Borac Zemun
74418KK Slodes : KK Žarkovo
74419KK Flash : KK Mladost
74420KK Barajevo : KK Beko
74421KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Zemun
74422KK Sava : KK Torlak OKK Beograd

15. kolo19.02.2022
74423KK Borac Zemun : KK Torlak OKK Beograd
74424KK Zemun : KK Beovuk 72
74425KK Beko : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74426KK Mladost : KK Barajevo
74427KK Žarkovo : KK Flash
74428KK Slodes : KK Sava

16. kolo26.02.2022
74429KK Beovuk 72 : KK Beko
74430KK Torlak OKK Beograd : KK Zemun
74431KK Flash : KK Slodes
74432KK Barajevo : KK Žarkovo
74433KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Mladost
74434KK Sava : KK Borac Zemun

17. kolo05.03.2022
74435KK Zemun : KK Borac Zemun
74436KK Beko : KK Torlak OKK Beograd
74437KK Mladost : KK Beovuk 72
74438KK Žarkovo : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74439KK Slodes : KK Barajevo
74440KK Flash : KK Sava

18. kolo09.03.2022
74441KK Beovuk 72 : KK Žarkovo
74442KK Torlak OKK Beograd : KK Mladost
74443KK Borac Zemun : KK Beko
74444KK Barajevo : KK Flash
74445KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Slodes
74446KK Sava : KK Zemun

19. kolo12.03.2022
74447KK Beko : KK Zemun
74448KK Mladost : KK Borac Zemun
74449KK Žarkovo : KK Torlak OKK Beograd
74450KK Slodes : KK Beovuk 72
74451KK Flash : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74452KK Barajevo : KK Sava

20. kolo19.03.2022
74453KK Beovuk 72 : KK Flash
74454KK Torlak OKK Beograd : KK Slodes
74455KK Borac Zemun : KK Žarkovo
74456KK Zemun : KK Mladost
74457KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Barajevo
74458KK Sava : KK Beko

21. kolo26.03.2022
74459KK Mladost : KK Beko
74460KK Žarkovo : KK Zemun
74461KK Slodes : KK Borac Zemun
74462KK Flash : KK Torlak OKK Beograd
74463KK Barajevo : KK Beovuk 72
74464KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Sava

22. kolo02.04.2022
74465KK Beovuk 72 : KK Borac 2015 (Lazarevac)
74466KK Torlak OKK Beograd : KK Barajevo
74467KK Borac Zemun : KK Flash
74468KK Zemun : KK Slodes
74469KK Beko : KK Žarkovo
74470KK Sava : KK Mladost



Kvalifikacije za Kvalitetnu ligu
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Torlak OKK Beograd330248216326
2.KK Slodes321252231215
3.KK IBC312225251-264
4.KK Vizura303216243-273


1. kolo16.10.2021
73329KK Slodes : KK Vizura83 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.10.2021 Vreme: 11:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
Sudije: Predrag Nestorović, Nemanja Gojović Delegat: Aleksandar Tolić
73330KK IBC : KK Torlak OKK Beograd73 : 84
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2021 Vreme: 18:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
Sudije: Milan Kostić, Miloš Prica Delegat: Nebojša Lazarević

2. kolo23.10.2021
73331KK Slodes : KK IBC101 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Slodes (Borska 92f)
73332KK Vizura : KK Torlak OKK Beograd75 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)

3. kolo24.10.2021
73333KK IBC : KK Vizura72 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.10.2021 Vreme: 17:45
Lokacija: Veljko Dugošević (Milana Rakića 41)
73334KK Torlak OKK Beograd : KK Slodes76 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.10.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)



2. krug Kvalifikacija za JJLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Mega Basket330279184956
2.KK Partizan NIS321231202295
3.KK Torlak OKK Beograd312180222-424
4.KK Mladenovac303185267-823


1. kolo24.09.2021
72835KK Mega Basket : KK Mladenovac110 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.09.2021 Vreme: 19:45
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nikola Miloradović, Antonije Luković Delegat: Uroš Čukić
72836KK Partizan NIS : KK Torlak OKK Beograd77 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.09.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Knežević

2. kolo25.09.2021
72837KK Mega Basket : KK Partizan NIS88 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2021 Vreme: 19:45
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Marko Simić, Antonije Luković Delegat: Aleksandar Knežević
72838KK Mladenovac : KK Torlak OKK Beograd64 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.09.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Vlahović, Nemanja Gojović Delegat: Uroš Čukić

3. kolo26.09.2021
72839KK Partizan NIS : KK Mladenovac86 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.09.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Krivokuća, Predrag Nestorović Delegat: Aleksandar Knežević
72840KK Torlak OKK Beograd : KK Mega Basket50 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.09.2021 Vreme: 19:45
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Milan Kostić, Nemanja Gojović Delegat: Uroš Čukić



1. krug Kvalifikacija za JJLS
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Torlak OKK Beograd330198170286
2.KK IBC321169142275
3.KK Žitko Basket31217617154
4.KK Žarkovo (-3)303060-600


1. kolo17.09.2021
72781KK Žarkovo : KK Žitko BasketSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2021
72782KK IBC : KK Torlak OKK Beograd75 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.09.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nemanja Gojović Delegat: Slobodan Kaličanin

2. kolo18.09.2021
72783KK Žarkovo : KK IBCSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2021
72784KK Žitko Basket : KK Torlak OKK Beograd95 : 97
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.09.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Pavle Šipka, Predrag Nestorović Delegat: Slobodan Kaličanin

3. kolo19.09.2021
72785KK IBC : KK Žitko Basket74 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.09.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Posco arena (Bulevar Vojvode Mišića 24)
Sudije: Miloš Z. Dimitrijević, Nemanja Krivokuća Delegat: Slobodan Kaličanin
72786KK Torlak OKK Beograd : KK ŽarkovoSR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2021


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.