Ekipe kluba
SENIORI
KK Torlak OKK Beograd
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
PIONIRI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
KADETI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
JUNIORI
KK Torlak OKK Beograd
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Torlak OKK Beograd (seniori)



1. MRL Centar Superliga
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko14122110492018426
2.BKK Radnički14122117498219226
3.KK Rivers BM14104107190416724
4.KK Astra145910421196-15419
5.KK Zemun1431111181186-6817
6.KK Torlak OKK Beograd143119151109-19417
7.KK Borac 2015 (Lazarevac)143119061037-13117
8.KK Crvena Zvezda MTS 2 (-5)1486673669417


1. kolo30.11.-0001
78243KK Beko : KK Zemun76 : 67
Pojedinosti o utakmici
(27:19, 15:17, 15:17, 19:14)
Datum: 16.03.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Dragan Jakovljević, Lazar Kostić Delegat: Aleksandar Todorović
78244BKK Radnički : KK Astra91 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78245KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Borac 2015 (Lazarevac)74 : 73
Pojedinosti o utakmici
(12:18, 17:26, 16:14, 29:15)
Datum: 17.03.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Aleksandar Bošković, Vuk Ivančević Delegat: Aleksandar Tolić
78246KK Rivers BM : KK Torlak OKK Beograd90 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

2. kolo30.11.-0001
78239KK Zemun : KK Torlak OKK Beograd98 : 61
Pojedinosti o utakmici
(21:25, 26:8, 21:18, 30:10)
Datum: 11.03.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Stevan Rašinac, Lazar Kostić Delegat: Predrag Đikanović
78240KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Rivers BM46 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78241KK Astra : KK Crvena Zvezda MTS 264 : 102
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78242KK Beko : BKK Radnički88 : 76
Pojedinosti o utakmici
(15:18, 28:14, 22:22, 23:22)
Datum: 06.03.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nemanja Kovačević, Milan Kostić Delegat: Uroš Čukić

3. kolo30.11.-0001
78235BKK Radnički : KK Zemun94 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78236KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Beko79 : 76
Pojedinosti o utakmici
(21:19, 16:20, 23:9, 19:28)
Datum: 22.03.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Basket City (Endija Vorhola 8)
Sudije: Stevan Rašinac, Filip Konatar Delegat: Nikola Šoškić
78237KK Rivers BM : KK Astra100 : 89
Pojedinosti o utakmici
(24:18, 20:23, 29:27, 27:21)
Datum: 20.03.2022 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nikola Milosavljević Delegat: Svetlana Miladinov
78238KK Torlak OKK Beograd : KK Borac 2015 (Lazarevac)67 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

4. kolo30.11.-0001
78231KK Zemun : KK Borac 2015 (Lazarevac)71 : 67
Pojedinosti o utakmici
(17:18, 21:17, 21:21, 12:11)
Datum: 06.04.2022 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Aleksandar Bošković, Marko Paunović Delegat: Goran Radovanović
78232KK Astra : KK Torlak OKK Beograd84 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Miloš Đurđić, Filip Mladenović Delegat: Željko Delić
78233KK Beko : KK Rivers BM84 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78234BKK Radnički : KK Crvena Zvezda MTS 286 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

5. kolo30.11.-0001
78247KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Zemun75 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78248KK Rivers BM : BKK Radnički75 : 81
Pojedinosti o utakmici
(19:16, 19:31, 17:20, 20:14)
Datum: 09.04.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Stevan Rašinac, Saša Krsmanović Delegat: Goran Radovanović
78249KK Torlak OKK Beograd : KK Beko56 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78250KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Astra92 : 89
Pojedinosti o utakmici
(25:19, 21:25, 16:22, 30:23)
Datum: 28.03.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Miloš Prica, Filip Konatar Delegat: Slobodan Kaličanin

6. kolo30.11.-0001
78251KK Zemun : KK Astra88 : 89
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78252KK Beko : KK Borac 2015 (Lazarevac)73 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78253BKK Radnički : KK Torlak OKK Beograd87 : 61
Pojedinosti o utakmici
(22:14, 28:16, 13:12, 24:19)
Datum: 27.02.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nikola Mladenović, Marko Bogićević Delegat: Predrag Đikanović
78254KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Rivers BMSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
Sudije: Miloš Prica, Nikola Mladenović Delegat: Nikola Šoškić

7. kolo30.11.-0001
78255KK Rivers BM : KK Zemun105 : 97
Pojedinosti o utakmici
(26:21, 30:28, 25:22, 24:26)
Datum: 28.03.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Saša Krsmanović, Nebojša Perović Delegat: Nikola Tomić
78256KK Torlak OKK Beograd : KK Crvena Zvezda MTS 271 : 89
Pojedinosti o utakmici
(20:23, 21:16, 13:28, 17:22)
Datum: 24.03.2022 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nikola Mladenović, Aleksandar Lazić Delegat: Đorđe Ilić
78257KK Borac 2015 (Lazarevac) : BKK Radnički57 : 89
Pojedinosti o utakmici
(13:20, 18:24, 14:18, 12:27)
Datum: 19.03.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Miloš Joksimović, Marko Perović Delegat: Uroš Čukić
78258KK Astra : KK Beko81 : 102
Pojedinosti o utakmici
(18:24, 16:30, 28:26, 19:22)
Datum: 12.03.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nikola Mladenović Delegat: Milan Todorović

8. kolo30.11.-0001
78259KK Zemun : KK Beko79 : 98
Pojedinosti o utakmici
(21:26, 17:23, 20:26, 21:23)
Datum: 17.04.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Joksimović Delegat: Milan Todorović
78260KK Astra : BKK Radnički66 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78261KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Crvena Zvezda MTS 2SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
Sudije: Nemanja Gojović, Filip Konatar Delegat: Predrag Đikanović
78262KK Torlak OKK Beograd : KK Rivers BM44 : 108
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

9. kolo30.11.-0001
78263KK Torlak OKK Beograd : KK Zemun88 : 86
Pojedinosti o utakmici
(13:15, 19:24, 26:24, 20:15, 10:8)
Datum: 09.04.2022 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Miloš Joksimović, Vuk Ivančević Delegat: Svetlana Miladinov
78264KK Rivers BM : KK Borac 2015 (Lazarevac)89 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78265KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Astra20 : 0
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78266BKK Radnički : KK Beko74 : 70
Pojedinosti o utakmici
(13:17, 15:12, 23:22, 23:19)
Datum: 03.04.2022 Vreme: 21:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nemanja Kovačević, Dušan Marčetić Delegat: Vukašin Kurćubić

10. kolo30.11.-0001
78267KK Zemun : BKK Radnički84 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78268KK Beko : KK Crvena Zvezda MTS 2SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
Sudije: Nemanja Gojović, Pavle Cvetić Delegat: Milan Kumbara
78269KK Astra : KK Rivers BM77 : 91
Pojedinosti o utakmici
(17:25, 15:22, 20:26, 25:18)
Datum: 17.04.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Miloš Đurđić, Nikola Blagojević Delegat: Uroš Čukić
78270KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Torlak OKK Beograd85 : 78
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

11. kolo30.11.-0001
78271KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Zemun73 : 77
Pojedinosti o utakmici
(22:16, 15:23, 16:25, 20:13)
Datum: 06.03.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nemanja Gojović Delegat: Đorđe Ilić
78272KK Torlak OKK Beograd : KK Astra75 : 86
Pojedinosti o utakmici
(29:23, 10:20, 13:26, 23:17)
Datum: 05.03.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Dragan Jakovljević, Đorđe Marinkov Delegat: Nikola Tomić
78273KK Rivers BM : KK Beko74 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78274KK Crvena Zvezda MTS 2 : BKK Radnički82 : 81
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022

12. kolo30.11.-0001
78275KK Zemun : KK Crvena Zvezda MTS 258 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78276BKK Radnički : KK Rivers BM70 : 67
Pojedinosti o utakmici
(17:19, 18:17, 20:18, 15:13)
Datum: 13.03.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Stevan Rašinac, Nemanja Gojović Delegat: Nikola Šoškić
78277KK Beko : KK Torlak OKK Beograd84 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78278KK Astra : KK Borac 2015 (Lazarevac)89 : 78
Pojedinosti o utakmici
(24:15, 21:22, 17:24, 27:17)
Datum: 27.02.2022 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Miloš Prica, Petar Jankuloski Delegat: Tijana Brnić

13. kolo30.11.-0001
78279KK Astra : KK Zemun105 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78280KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Beko65 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2022
78281KK Torlak OKK Beograd : BKK Radnički67 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Aleksandar Bošković, Vuk Ivančević Delegat: Željko Delić
78282KK Rivers BM : KK Crvena Zvezda MTS 2SR 20 : 0
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
Sudije: Saša Krsmanović, Nikola Blagojević Delegat: Aleksandar Todorović

14. kolo30.11.-0001
78283KK Zemun : KK Rivers BM79 : 87
Pojedinosti o utakmici
(13:15, 22:28, 11:21, 33:23)
Datum: 26.02.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala Pinki (Gradski park 2)
Sudije: Miloš Đurđić, Saša Krsmanović Delegat: Uroš Čukić
78284KK Crvena Zvezda MTS 2 : KK Torlak OKK BeogradSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 01.01.2022
Sudije: Filip Mladenović, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Todorović
78285BKK Radnički : KK Borac 2015 (Lazarevac)93 : 55
Pojedinosti o utakmici
(29:13, 25:9, 21:16, 18:17)
Datum: 16.04.2022 Vreme: 13:00
Lokacija: Hala Mega Factory (Braće Jerković 119a)
Sudije: Nikola Mladenović, Petar Jankuloski Delegat: Vukašin Kurćubić
78286KK Beko : KK Astra94 : 66
Pojedinosti o utakmici
(25:9, 23:21, 23:21, 23:15)
Datum: 10.04.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Šumice (Ustanička 125/I)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Prica Delegat: Nikola Šoškić



1. MRL Centar
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Beko14140121591230328
2.KK Rivers BM14122123191132026
3.KK Borac 2015 (Lazarevac)148610299993022
4.KK Torlak OKK Beograd146810141064-5020
5.KK Flash145910551152-9719
6.KK Radnički (Obrenovac)145910231140-11719
7.KK IBC144109801094-11418
8.KK Vizura142128751150-27516


1. kolo16.10.2021
72903KK Vizura : KK Rivers BM61 : 96
Pojedinosti o utakmici
(12:21, 16:27, 17:29, 16:19)
Datum: 17.10.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Pavle Cvetić, Nebojša Perović Delegat: Aleksandar Tolić
72904KK Torlak OKK Beograd : KK IBC98 : 93
Pojedinosti o utakmici
(24:14, 28:29, 18:21, 28:29)
Datum: 18.10.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Dragan Jakovljević, Vuk Ivančević Delegat: Tijana Brnić
72905KK Radnički (Obrenovac) : KK Borac 2015 (Lazarevac)74 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.10.2021 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Miloš Prica, Petar Jankuloski Delegat: Željko Delić
72906KK Beko : KK Flash94 : 68
Pojedinosti o utakmici
(20:14, 27:16, 19:18, 28:20)
Datum: 16.10.2021 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Dragan Jakovljević, Aleksandar Bošković Delegat: Nikola Šoškić

2. kolo23.10.2021
72907KK Rivers BM : KK Flash107 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Nemanja Gojović, Nikola Milosavljević Delegat: Slobodan Kaličanin
72908KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Beko65 : 79
Pojedinosti o utakmici
(26:20, 10:24, 19:12, 10:23)
Datum: 24.10.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Aleksandar Bošković, Miloš Prica Delegat: Vukašin Kurćubić
72909KK IBC : KK Radnički (Obrenovac)68 : 88
Pojedinosti o utakmici
(31:24, 14:23, 17:24, 6:17)
Datum: 23.10.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Lazar Kostić Delegat: Milan Todorović
72910KK Vizura : KK Torlak OKK Beograd67 : 83
Pojedinosti o utakmici
(17:22, 13:20, 22:23, 15:18)
Datum: 03.11.2021 Vreme: 12:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Mladenović, Marko Bogićević Delegat: Milan Kumbara

3. kolo30.10.2021
72911KK Torlak OKK Beograd : KK Rivers BM44 : 108
Pojedinosti o utakmici
(10:35, 17:16, 12:31, 5:26)
Datum: 01.11.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nikola Mladenović, Đorđe Marinkov Delegat: Uroš Čukić
72912KK Radnički (Obrenovac) : KK Vizura85 : 82
Pojedinosti o utakmici
(15:24, 30:13, 18:17, 22:28)
Datum: 01.11.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Aleksandar Bošković, Srba Erić Delegat: Aleksandar Todorović
72913KK Beko : KK IBC88 : 57
Pojedinosti o utakmici
(17:8, 26:17, 26:14, 19:18)
Datum: 01.11.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Filip Mladenović, Aleksandar Lazić Delegat: Đorđe Ilić
72914KK Flash : KK Borac 2015 (Lazarevac)73 : 92
Pojedinosti o utakmici
(21:20, 13:29, 17:22, 22:21)
Datum: 31.10.2021 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dragan Jakovljević, Aleksandar Petrović Delegat: Nikola Šoškić

4. kolo06.11.2021
72915KK Rivers BM : KK Borac 2015 (Lazarevac)89 : 82
Pojedinosti o utakmici
(18:22, 13:23, 25:17, 18:12, 15:8)
Datum: 06.11.2021 Vreme: 17:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Miloš Đurđić, Saša Krsmanović Delegat: Uroš Čukić
72916KK IBC : KK Flash89 : 74
Pojedinosti o utakmici
(25:18, 25:21, 16:28, 23:7)
Datum: 10.11.2021 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Filip Mladenović, Nikola Blagojević Delegat: Aleksandar Tolić
72917KK Vizura : KK Beko55 : 99
Pojedinosti o utakmici
(15:28, 20:22, 14:29, 6:20)
Datum: 07.11.2021 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Mladenović, Marko Bogićević Delegat: Slobodan Kaličanin
72918KK Torlak OKK Beograd : KK Radnički (Obrenovac)79 : 52
Pojedinosti o utakmici
(15:14, 20:11, 18:14, 26:13)
Datum: 06.11.2021 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nemanja Gojović, Pavle Cvetić Delegat: Nikola Tomić

5. kolo13.11.2021
72919KK Radnički (Obrenovac) : KK Rivers BM68 : 105
Pojedinosti o utakmici
(11:29, 27:23, 14:26, 16:27)
Datum: 14.11.2021 Vreme: 18:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Miloš Joksimović, Lazar Kostić Delegat: Svetlana Miladinov
72920KK Beko : KK Torlak OKK Beograd84 : 71
Pojedinosti o utakmici
(20:9, 25:18, 18:23, 21:21)
Datum: 15.11.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Miloš Đurđić, Nikola Milosavljević Delegat: Tijana Brnić
72921KK Flash : KK Vizura69 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.11.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Saša Krsmanović, Đorđe Marinkov Delegat: Željko Delić
72922KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK IBC83 : 59
Pojedinosti o utakmici
(14:21, 23:17, 27:9, 19:12)
Datum: 13.11.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Nemanja Gojović, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Todorović

6. kolo20.11.2021
72923KK Rivers BM : KK IBC91 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 18:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Nikola Mladenović, Pavle Cvetić Delegat: Željko Delić
72924KK Vizura : KK Borac 2015 (Lazarevac)67 : 65
Pojedinosti o utakmici
(6:18, 23:9, 30:20, 8:18)
Datum: 20.11.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Đurđić, Ognjen Dabić Delegat: Aleksandar Tolić
72925KK Torlak OKK Beograd : KK Flash77 : 83
Pojedinosti o utakmici
(10:14, 32:17, 14:24, 21:28)
Datum: 20.11.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nikola Blagojević Delegat: Đorđe Ilić
72926KK Radnički (Obrenovac) : KK Beko71 : 87
Pojedinosti o utakmici
(13:6, 18:29, 16:28, 24:24)
Datum: 31.01.2022 Vreme: 20:40
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Stevan Rašinac, Marko Paunović Delegat: Slobodan Kaličanin

7. kolo27.11.2021
72927KK Beko : KK Rivers BM84 : 76
Pojedinosti o utakmici
(30:14, 19:19, 24:22, 11:21)
Datum: 29.11.2021 Vreme: 21:20
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Prica Delegat: Uroš Čukić
72928KK Flash : KK Radnički (Obrenovac)98 : 54
Pojedinosti o utakmici
(21:8, 30:17, 31:17, 16:12)
Datum: 28.11.2021 Vreme: 15:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Đurđić, Marko Bogićević Delegat: Aleksandar Todorović
72929KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Torlak OKK Beograd85 : 78
Pojedinosti o utakmici
(20:22, 25:12, 17:27, 23:17)
Datum: 27.11.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Saša Krsmanović, Nikola Milosavljević Delegat: Goran Radovanović
72930KK IBC : KK Vizura75 : 54
Pojedinosti o utakmici
(22:9, 23:22, 14:14, 16:9)
Datum: 28.11.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nemanja Gojović, Aleksandar Lazić Delegat: Nikola Tomić

8. kolo04.12.2021
72931KK Rivers BM : KK Vizura92 : 59
Pojedinosti o utakmici
(18:16, 26:17, 30:11, 18:15)
Datum: 05.12.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Aleksandar Bošković, Nikola Blagojević Delegat: Goran Radovanović
72932KK IBC : KK Torlak OKK Beograd51 : 77
Pojedinosti o utakmici
(15:8, 8:22, 18:27, 10:20)
Datum: 05.12.2021 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Saša Krsmanović, Nebojša Perović Delegat: Vukašin Kurćubić
72933KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Radnički (Obrenovac)71 : 65
Pojedinosti o utakmici
(13:19, 17:13, 26:16, 15:17)
Datum: 05.12.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Dragan Jakovljević, Đorđe Marinkov Delegat: Milan Todorović
72934KK Flash : KK Beko66 : 81
Pojedinosti o utakmici
(14:28, 20:19, 18:19, 14:15)
Datum: 05.12.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Nikola Mladenović, Nikola Milosavljević Delegat: Milan Kumbara

9. kolo11.12.2021
72935KK Flash : KK Rivers BM77 : 85
Pojedinosti o utakmici
(15:26, 16:20, 22:20, 24:19)
Datum: 12.12.2021 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Prica, Pavle Cvetić Delegat: Đorđe Ilić
72936KK Beko : KK Borac 2015 (Lazarevac)73 : 56
Pojedinosti o utakmici
(14:17, 18:14, 22:12, 19:13)
Datum: 11.12.2021 Vreme: 17:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nemanja Gojović Delegat: Tijana Brnić
72937KK Radnički (Obrenovac) : KK IBC64 : 69
Pojedinosti o utakmici
(16:23, 26:14, 8:19, 14:13)
Datum: 11.12.2021 Vreme: 18:40
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Miloš Joksimović, Ognjen Dabić Delegat: Željko Delić
72938KK Torlak OKK Beograd : KK Vizura65 : 59
Pojedinosti o utakmici
(18:18, 15:19, 14:12, 18:10)
Datum: 12.12.2021 Vreme: 16:20
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Stevan Rašinac, Nikola Đokić Delegat: Predrag Đikanović

10. kolo18.12.2021
72939KK Rivers BM : KK Torlak OKK Beograd90 : 74
Pojedinosti o utakmici
(21:10, 22:30, 26:19, 21:15)
Datum: 18.12.2021 Vreme: 18:30
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nemanja Gojović Delegat: Milan Todorović
72940KK Vizura : KK Radnički (Obrenovac)62 : 82
Pojedinosti o utakmici
(14:29, 12:18, 10:19, 26:16)
Datum: 20.12.2021 Vreme: 14:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Saša Krsmanović, Marko Bogićević Delegat: Aleksandar Tolić
72941KK IBC : KK Beko68 : 86
Pojedinosti o utakmici
(21:18, 21:19, 16:33, 10:16)
Datum: 20.12.2021 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Miloš Joksimović, Đorđe Marinkov Delegat: Slobodan Kaličanin
72942KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Flash101 : 75
Pojedinosti o utakmici
(26:7, 27:25, 18:23, 30:20)
Datum: 18.12.2021 Vreme: 20:30
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Stevan Rašinac, Aleksandar Petrović Delegat: Milan Kumbara

11. kolo25.12.2021
72943KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Rivers BM46 : 69
Pojedinosti o utakmici
(14:18, 14:18, 10:21, 8:12)
Datum: 25.12.2021 Vreme: 19:30
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Aleksandar Bošković, Saša Krsmanović Delegat: Nikola Šoškić
72944KK Flash : KK IBC85 : 81
Pojedinosti o utakmici
(23:17, 16:9, 9:22, 19:19, 18:14)
Datum: 13.01.2022 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Prica, Marko Bogićević Delegat: Predrag Đikanović
72945KK Beko : KK Vizura96 : 44
Pojedinosti o utakmici
(20:16, 25:13, 31:3, 20:12)
Datum: 27.12.2021 Vreme: 21:45
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Pavle Cvetić, Aleksandar Lazić Delegat: Aleksandar Todorović
72946KK Radnički (Obrenovac) : KK Torlak OKK Beograd84 : 82
Pojedinosti o utakmici
(23:13, 15:26, 28:16, 18:27)
Datum: 25.01.2021 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Miloš Joksimović, Marko Paunović Delegat: Aleksandar Tolić

12. kolo15.01.2022
72947KK Rivers BM : KK Radnički (Obrenovac)78 : 58
Pojedinosti o utakmici
(26:8, 21:13, 14:22, 17:15)
Datum: 27.01.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Pavle Cvetić, Aleksandar Lazić Delegat: Milan Kumbara
72948KK Torlak OKK Beograd : KK Beko56 : 79
Pojedinosti o utakmici
(10:26, 16:17, 19:10, 11:26)
Datum: 05.02.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Aleksandar Bošković, Aleksandar Petrović Delegat: Nikola Šoškić
72949KK Vizura : KK Flash60 : 78
Pojedinosti o utakmici
(17:21, 17:15, 17:22, 9:20)
Datum: 19.01.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Miloš Prica, Petar Jankuloski Delegat: Aleksandar Todorović
72950KK IBC : KK Borac 2015 (Lazarevac)63 : 73
Pojedinosti o utakmici
(19:10, 18:20, 17:20, 9:23)
Datum: 18.01.2022 Vreme: 20:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nikola Milosavljević Delegat: Nikola Tomić

13. kolo22.01.2022
72951KK IBC : KK Rivers BM69 : 71
Pojedinosti o utakmici
(19:9, 16:21, 16:21, 18:20)
Datum: 29.01.2022 Vreme: 19:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
Sudije: Nebojša Perović, Marko Paunović Delegat: Uroš Čukić
72952KK Borac 2015 (Lazarevac) : KK Vizura77 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: SRC Kolubara - Nova hala (Lazarevac) (Hilandarska BB)
Sudije: Pavle Cvetić, Aleksandar Lazić Delegat: Željko Delić
72953KK Flash : KK Torlak OKK Beograd72 : 63
Pojedinosti o utakmici
(21:24, 23:10, 11:13, 17:16)
Datum: 23.01.2022 Vreme: 16:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Dragan Jakovljević, Nikola Milosavljević Delegat: Vukašin Kurćubić
72954KK Beko : KK Radnički (Obrenovac)104 : 85
Pojedinosti o utakmici
(20:15, 37:28, 23:20, 24:22)
Datum: 22.01.2022 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala Padinska Skela (Dejana Smiljkovića 121)
Sudije: Nikola Blagojević, Marko Bogićević Delegat: Đorđe Ilić

14. kolo12.02.2022
72955KK Rivers BM : KK Beko74 : 81
Pojedinosti o utakmici
(20:24, 12:18, 18:16, 24:23)
Datum: 14.02.2022 Vreme: 19:45
Lokacija: Hala Vizura (Tošin Bunar 224a)
Sudije: Dragan Jakovljević, Miloš Prica Delegat: Vukašin Kurćubić
72956KK Radnički (Obrenovac) : KK Flash93 : 79
Pojedinosti o utakmici
(23:16, 25:16, 22:20, 23:27)
Datum: 12.02.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Hala sportova (Obrenovac) (Kralja Aleksandra I 63)
Sudije: Nikola Mladenović, Đorđe Marinkov Delegat: Aleksandar Todorović
72957KK Torlak OKK Beograd : KK Borac 2015 (Lazarevac)67 : 57
Pojedinosti o utakmici
(18:19, 19:13, 21:15, 9:10)
Datum: 12.02.2022 Vreme: 17:30
Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12)
Sudije: Nebojša Perović, Ognjen Dabić Delegat: Slobodan Kaličanin
72958KK Vizura : KK IBC62 : 88
Pojedinosti o utakmici
(16:21, 15:25, 13:22, 18:20)
Datum: 14.02.2022 Vreme: 21:30
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
Sudije: Filip Mladenović, Aleksandar Petrović Delegat: Đorđe Ilić


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.