Ekipe kluba
SENIORI
KK Torlak
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
KK Torlak
KK Torlak 2
MLAĐI PIONIRI
KK Torlak
KK Torlak 2
PIONIRI
KK Torlak
KADETI
KK Torlak
JUNIORI
KK Torlak
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Torlak (pioniri)



Regionalna liga U14/11 ekipa
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Mladost 216160111768343432
2.KK Banjica Mega 215141118163354829
3.KK Cerak 416124109767542228
4.KK Torlak16978217843725
5.KK Žarkovo 21510596485510925
6.KK Novi Beograd 7 - 3159695369126224
7.KK Sopot 216610660854-19422
8.KK Playmaker Pro1468548732-18420
9.KK Abba (Barič) 315411676826-15019
10.BKK Radnički 516313563978-41519
11.KK Zmaj 215213588995-40717
12.KK Zemun 6151145771039-46216


1. kolo16.11.2019
66849BKK Radnički 5 : KK Abba (Barič) 323 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 09:15
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
66850KK Žarkovo 2 : KK Torlak54 : 73
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
66851KK Playmaker Pro : KK Zemun 647 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 10:00
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
66852KK Mladost 2 : KK Novi Beograd 7 - 353 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 10:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66853KK Cerak 4 : KK Zmaj 286 : 21
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.11.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
66854KK Sopot 2 : KK Banjica Mega 215 : 76
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)

2. kolo23.11.2019
66855BKK Radnički 5 : KK Žarkovo 218 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 10:05
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
66856KK Zmaj 2 : KK Sopot 252 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 11:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
66857KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Cerak 458 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
66858KK Zemun 6 : KK Mladost 241 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2019 Vreme: 20:30
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
66859KK Torlak : KK Playmaker Pro73 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.11.2019 Vreme: 15:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
66860KK Abba (Barič) 3 : KK Banjica Mega 230 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.11.2019 Vreme: 17:00
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

3. kolo30.11.2019
66861KK Žarkovo 2 : KK Abba (Barič) 385 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 15:45
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
66862KK Playmaker Pro : BKK Radnički 552 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 10:10
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
66863KK Mladost 2 : KK Torlak80 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 11:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66864KK Cerak 4 : KK Zemun 6107 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.12.2019 Vreme: 17:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
66865KK Sopot 2 : KK Novi Beograd 7 - 332 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 30.11.2019 Vreme: 11:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66866KK Banjica Mega 2 : KK Zmaj 2103 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)

4. kolo07.12.2019
66867BKK Radnički 5 : KK Mladost 223 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 10:10
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
66868KK Žarkovo 2 : KK Playmaker Pro60 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
66869KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Banjica Mega 249 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2019 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
66870KK Zemun 6 : KK Sopot 234 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
66871KK Torlak : KK Cerak 447 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2019 Vreme: 16:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
66872KK Abba (Barič) 3 : KK Zmaj 246 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2019 Vreme: 19:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

5. kolo11.12.2019
66873KK Playmaker Pro : KK Abba (Barič) 330 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
66874KK Mladost 2 : KK Žarkovo 281 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2019 Vreme: 20:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66875KK Cerak 4 : BKK Radnički 588 : 28
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2019 Vreme: 20:05
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
66876KK Sopot 2 : KK Torlak38 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2019 Vreme: 17:30
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66877KK Banjica Mega 2 : KK Zemun 6115 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.12.2019 Vreme: 20:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
66878KK Zmaj 2 : KK Novi Beograd 7 - 342 : 92
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.11.2019 Vreme: 13:00
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

6. kolo14.12.2019
66879BKK Radnički 5 : KK Sopot 224 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 10:10
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
66880KK Žarkovo 2 : KK Cerak 474 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
66881KK Playmaker Pro : KK Mladost 232 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 10:10
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
66882KK Zemun 6 : KK Zmaj 257 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.12.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
66883KK Torlak : KK Banjica Mega 234 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 16:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
66884KK Abba (Barič) 3 : KK Novi Beograd 7 - 335 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.12.2019 Vreme: 17:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

7. kolo21.12.2019
66885KK Mladost 2 : KK Abba (Barič) 370 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 11:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66886KK Cerak 4 : KK Playmaker Pro56 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 10:10
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
66887KK Sopot 2 : KK Žarkovo 240 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 10:15
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66888KK Banjica Mega 2 : BKK Radnički 585 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.12.2019 Vreme: 12:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
66889KK Zmaj 2 : KK Torlak17 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 11:30
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
66890KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Zemun 662 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.12.2019 Vreme: 12:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)

8. kolo11.01.2020
66891BKK Radnički 5 : KK Zmaj 262 : 55
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 09:45
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
66892KK Žarkovo 2 : KK Banjica Mega 250 : 79
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
66893KK Playmaker Pro : KK Sopot 240 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 10:10
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
66894KK Mladost 2 : KK Cerak 460 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66895KK Torlak : KK Novi Beograd 7 - 343 : 72
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.01.2020 Vreme: 15:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
66896KK Abba (Barič) 3 : KK Zemun 673 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.01.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

9. kolo18.01.2020
66897KK Cerak 4 : KK Abba (Barič) 377 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.01.2020 Vreme: 19:20
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)
66898KK Sopot 2 : KK Mladost 229 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 10:10
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66899KK Banjica Mega 2 : KK Playmaker Pro82 : 22
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
66900KK Zmaj 2 : KK Žarkovo 253 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 14:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
66901KK Novi Beograd 7 - 3 : BKK Radnički 581 : 31
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.01.2020 Vreme: 21:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
66902KK Zemun 6 : KK Torlak21 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.01.2020 Vreme: 16:20
Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9)

10. kolo22.01.2020
66903BKK Radnički 5 : KK Zemun 642 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2020 Vreme: 21:05
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
66904KK Žarkovo 2 : KK Novi Beograd 7 - 366 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
66905KK Playmaker Pro : KK Zmaj 249 : 32
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2020 Vreme: 20:10
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
66906KK Mladost 2 : KK Banjica Mega 269 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.01.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66907KK Cerak 4 : KK Sopot 274 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.01.2020 Vreme: 20:15
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
66908KK Abba (Barič) 3 : KK Torlak33 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.12.2019 Vreme: 16:50
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

11. kolo25.01.2020
66909KK Sopot 2 : KK Abba (Barič) 347 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 10:20
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66910KK Banjica Mega 2 : KK Cerak 471 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
66911KK Zmaj 2 : KK Mladost 225 : 93
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 13:15
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
66912KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Playmaker Pro91 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.02.2020 Vreme: 19:15
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
66913KK Zemun 6 : KK Žarkovo 247 : 69
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
66914KK Torlak : BKK Radnički 573 : 23
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.01.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)

12. kolo22.02.2020
66915KK Banjica Mega 2 : KK Sopot 276 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
66916KK Zmaj 2 : KK Cerak 414 : 63
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 12:40
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
66917KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Mladost 253 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
66918KK Zemun 6 : KK Playmaker Pro56 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.02.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
66919KK Torlak : KK Žarkovo 270 : 68
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 16:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
66920KK Abba (Barič) 3 : BKK Radnički 536 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.02.2020 Vreme: 17:20
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

13. kolo26.02.2020
66921KK Žarkovo 2 : BKK Radnički 582 : 27
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2020 Vreme: 20:00
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
66922KK Playmaker Pro : KK Torlak32 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2020 Vreme: 21:00
Lokacija: Prva obrenovačka (Obrenovac) (Miloša Obrenovića 169)
66923KK Mladost 2 : KK Zemun 683 : 24
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2020 Vreme: 21:30
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66924KK Cerak 4 : KK Novi Beograd 7 - 348 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2020 Vreme: 21:25
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
66925KK Sopot 2 : KK Zmaj 267 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2020 Vreme: 20:20
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66926KK Banjica Mega 2 : KK Abba (Barič) 3100 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.02.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)

14. kolo29.02.2020
66927BKK Radnički 5 : KK Playmaker Pro37 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 10:05
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
66928KK Zmaj 2 : KK Banjica Mega 248 : 82
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 12:50
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)
66929KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Sopot 270 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 11:30
Lokacija: 10. Gimnazija (Proleterske Solidarnosti 1a)
66930KK Zemun 6 : KK Cerak 439 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
66931KK Torlak : KK Mladost 230 : 60
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.03.2020 Vreme: 14:45
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
66932KK Abba (Barič) 3 : KK Žarkovo 239 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.02.2020 Vreme: 11:20
Lokacija: 14. Oktobar (Barič) (Obrenovački drum 132)

15. kolo07.03.2020
66933KK Playmaker Pro : KK Žarkovo 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
66934KK Mladost 2 : BKK Radnički 570 : 58
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 10:20
Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18)
66935KK Cerak 4 : KK Torlak57 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2020 Vreme: 21:10
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
66936KK Sopot 2 : KK Zemun 655 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 11:45
Lokacija: Jelica Milovanović (Sopot) (Kneza Miloša 12)
66937KK Banjica Mega 2 : KK Novi Beograd 7 - 372 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 13:20
Lokacija: Karađorđe (Jove Ilića 2)
66938KK Zmaj 2 : KK Abba (Barič) 357 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.03.2020 Vreme: 12:50
Lokacija: Jovan Jovanović Zmaj (Meštrovićeva 19)

16. kolo14.03.2020
66939BKK Radnički 5 : KK Cerak 455 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 10:05
Lokacija: Jovan Miodragović (Vojvode Dragomira 1)
66940KK Žarkovo 2 : KK Mladost 265 : 88
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala sportova Žarkovo (Olimpijskih igara 14)
66941KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Zmaj 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020
66942KK Zemun 6 : KK Banjica Mega 2
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.03.2020 Vreme: 12:20
Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а)
66943KK Torlak : KK Sopot 251 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.03.2020 Vreme: 16:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
66944KK Abba (Barič) 3 : KK Playmaker Pro
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.01.2020

17. kolo21.03.2020
66945KK Mladost 2 : KK Playmaker Pro
66946KK Cerak 4 : KK Žarkovo 2
66947KK Sopot 2 : BKK Radnički 5
66948KK Banjica Mega 2 : KK Torlak
66949KK Zmaj 2 : KK Zemun 6
66950KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Abba (Barič) 3

18. kolo28.03.2020
66951BKK Radnički 5 : KK Banjica Mega 2
66952KK Žarkovo 2 : KK Sopot 2
66953KK Playmaker Pro : KK Cerak 4
66954KK Zemun 6 : KK Novi Beograd 7 - 3
66955KK Torlak : KK Zmaj 2
66956KK Abba (Barič) 3 : KK Mladost 2

19. kolo01.04.2020
66957KK Cerak 4 : KK Mladost 2
66958KK Sopot 2 : KK Playmaker Pro
66959KK Banjica Mega 2 : KK Žarkovo 2
66960KK Zmaj 2 : BKK Radnički 5
66961KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Torlak
66962KK Zemun 6 : KK Abba (Barič) 3

20. kolo04.04.2020
66963BKK Radnički 5 : KK Novi Beograd 7 - 3
66964KK Žarkovo 2 : KK Zmaj 2
66965KK Playmaker Pro : KK Banjica Mega 2
66966KK Mladost 2 : KK Sopot 2
66967KK Torlak : KK Zemun 6
66968KK Abba (Barič) 3 : KK Cerak 4

21. kolo25.04.2020
66969KK Sopot 2 : KK Cerak 4
66970KK Banjica Mega 2 : KK Mladost 2
66971KK Zmaj 2 : KK Playmaker Pro
66972KK Novi Beograd 7 - 3 : KK Žarkovo 2
66973KK Zemun 6 : BKK Radnički 5
66974KK Torlak : KK Abba (Barič) 3

22. kolo09.05.2020
66975BKK Radnički 5 : KK Torlak
66976KK Žarkovo 2 : KK Zemun 6
66977KK Playmaker Pro : KK Novi Beograd 7 - 3
66978KK Mladost 2 : KK Zmaj 2
66979KK Cerak 4 : KK Banjica Mega 2
66980KK Abba (Barič) 3 : KK Sopot 2


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.