|
|
|
KK Torlak OKK Beograd 2 (pioniri)
Beogradska liga U14
| | RB | | | Ekipa | | Odig. | | Pob. | | Por. | | Koš + | | Koš - | | Raz. | | Bodovi | | | | 1. | | | KK Surčin Dobanovci 3 | | 11 | | 11 | | 0 | | 973 | | 466 | | 507 | | 22 | | | | 2. | | | KK Torlak OKK Beograd 2 | | 12 | | 9 | | 3 | | 921 | | 611 | | 310 | | 21 | | | | 3. | | | KK Ras 4 | | 11 | | 8 | | 3 | | 783 | | 630 | | 153 | | 19 | | | | 4. | | | KK Rudar 22 - 2 | | 11 | | 8 | | 3 | | 684 | | 567 | | 117 | | 19 | | | | 5. | | | OKK Beograd 3 | | 12 | | 4 | | 8 | | 641 | | 747 | | -106 | | 16 | | | | 6. | | | KK Flash 3 | | 10 | | 5 | | 5 | | 563 | | 576 | | -13 | | 15 | | | | 7. | | | KK Zemun 5 | | 12 | | 2 | | 10 | | 480 | | 790 | | -310 | | 14 | | | | 8. | | | KK Mladost 5 | | 10 | | 2 | | 8 | | 460 | | 789 | | -329 | | 12 | | | | 9. | | | KK Cerak 9 | | 11 | | 1 | | 10 | | 437 | | 766 | | -329 | | 12 | | |
| | 89772 | KK Flash 3 : KK Ras 4 | 66 : 77 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89773 | OKK Beograd 3 : KK Zemun 5 | 59 : 44 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 89774 | KK Rudar 22 - 2 : KK Mladost 5 | 91 : 34 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 18:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89775 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Cerak 9 | 109 : 34 |
| | | | | | Datum: 25.11.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | KK Surčin Dobanovci 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89776 | KK Surčin Dobanovci 3 : KK Flash 3 | 71 : 39 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 13:30 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89777 | KK Mladost 5 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 71 : 108 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 13:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89778 | KK Zemun 5 : KK Rudar 22 - 2 | 37 : 50 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 09:20 | Lokacija: Sutjeska (Zadrugarska 1) |
| | | | |
| | 89779 | KK Ras 4 : OKK Beograd 3 | 76 : 70 |
| | | | | | Datum: 02.12.2023 Vreme: 20:15 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | KK Cerak 9 - slobodna ekipa | | | |
| | 89782 | OKK Beograd 3 : KK Surčin Dobanovci 3 | 34 : 92 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 89783 | KK Rudar 22 - 2 : KK Ras 4 | 52 : 65 |
| | | | | | Datum: 10.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89784 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Zemun 5 | 95 : 27 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 89785 | KK Cerak 9 : KK Mladost 5 | 48 : 39 |
| | | | | | Datum: 09.12.2023 Vreme: 18:15 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | KK Flash 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89786 | KK Surčin Dobanovci 3 : KK Rudar 22 - 2 | 70 : 31 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 10:00 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89787 | KK Flash 3 : OKK Beograd 3 | 67 : 47 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 14:15 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89788 | KK Zemun 5 : KK Cerak 9 | 42 : 38 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 15:00 | Lokacija: Mihajlo Pupin (Nova Galenika) (Emilije Jakšić 31а) |
| | | | |
| | 89789 | KK Ras 4 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 62 : 71 |
| | | | | | Datum: 16.12.2023 Vreme: 16:40 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | KK Mladost 5 - slobodna ekipa | | | |
| | 89792 | KK Rudar 22 - 2 : KK Flash 3 | 54 : 40 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 16:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89793 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Surčin Dobanovci 3 | 52 : 65 |
| | | | | | Datum: 23.12.2023 Vreme: 11:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 89794 | KK Cerak 9 : KK Ras 4 | 54 : 82 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 17:45 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 89795 | KK Mladost 5 : KK Zemun 5 | 48 : 42 |
| | | | | | Datum: 24.12.2023 Vreme: 11:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | OKK Beograd 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89796 | KK Surčin Dobanovci 3 : KK Cerak 9 | 106 : 14 |
| | | | | | Datum: 28.01.2024 Vreme: 13:30 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89797 | KK Flash 3 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 64 : 60 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 15:45 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89798 | OKK Beograd 3 : KK Rudar 22 - 2 | 58 : 60 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 89799 | KK Ras 4 : KK Mladost 5 | 107 : 46 |
| | | | | | Datum: 27.01.2024 Vreme: 19:20 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | KK Zemun 5 - slobodna ekipa | | | |
| | 89802 | KK Torlak OKK Beograd 2 : OKK Beograd 3 | 86 : 55 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 12:30 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 89803 | KK Cerak 9 : KK Flash 3 | 34 : 51 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 19:10 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 89804 | KK Mladost 5 : KK Surčin Dobanovci 3 | 26 : 113 |
| | | | | | Datum: 03.02.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89805 | KK Zemun 5 : KK Ras 4 | 29 : 67 |
| | | | | | Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:15 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | KK Rudar 22 - 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89806 | KK Surčin Dobanovci 3 : KK Zemun 5 | 137 : 28 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 12:40 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89807 | KK Flash 3 : KK Mladost 5 | |
| | | | |
| | 89808 | OKK Beograd 3 : KK Cerak 9 | 70 : 47 |
| | | | | | Datum: 11.02.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 89809 | KK Rudar 22 - 2 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 73 : 67 |
| | | | | | Datum: 10.02.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | KK Ras 4 - slobodna ekipa | | | |
| | 89812 | KK Cerak 9 : KK Rudar 22 - 2 | 32 : 70 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 18:10 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 89813 | KK Mladost 5 : OKK Beograd 3 | 48 : 76 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89814 | KK Zemun 5 : KK Flash 3 | 35 : 57 |
| | | | | | Datum: 25.02.2024 Vreme: 20:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 89815 | KK Ras 4 : KK Surčin Dobanovci 3 | 61 : 73 |
| | | | | | Datum: 24.02.2024 Vreme: 19:15 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | KK Torlak OKK Beograd 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89816 | KK Cerak 9 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 34 : 56 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 19:40 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | 89817 | KK Mladost 5 : KK Rudar 22 - 2 | 49 : 76 |
| | | | | | Datum: 02.03.2024 Vreme: 10:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89818 | KK Zemun 5 : OKK Beograd 3 | 48 : 57 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 89819 | KK Ras 4 : KK Flash 3 | 77 : 63 |
| | | | | | Datum: 03.03.2024 Vreme: 18:00 | Lokacija: Branko Ćopić (Vidikovački venac 73) |
| | | | |
| | KK Surčin Dobanovci 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89821 | KK Flash 3 : KK Surčin Dobanovci 3 | 67 : 90 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 19:00 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89822 | OKK Beograd 3 : KK Ras 4 | 38 : 49 |
| | | | | | Datum: 09.03.2024 Vreme: 12:20 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 89823 | KK Rudar 22 - 2 : KK Zemun 5 | 59 : 40 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 14:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89824 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Mladost 5 | 81 : 28 |
| | | | | | Datum: 10.03.2024 Vreme: 13:45 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | KK Cerak 9 - slobodna ekipa | | | |
| | 89826 | KK Surčin Dobanovci 3 : OKK Beograd 3 | 81 : 46 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 14:45 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89827 | KK Mladost 5 : KK Cerak 9 | 71 : 47 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 12:00 | Lokacija: MOC Zmaj (Autoput Beograd - Zagreb 18) |
| | | | |
| | 89828 | KK Zemun 5 : KK Torlak OKK Beograd 2 | 38 : 68 |
| | | | | | Datum: 16.03.2024 Vreme: 17:20 | Lokacija: Majka Jugovića (Gradski park 9) |
| | | | |
| | 89829 | KK Ras 4 : KK Rudar 22 - 2 | |
| | | | |
| | KK Flash 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89831 | OKK Beograd 3 : KK Flash 3 | 31 : 49 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 14:40 | Lokacija: Hala Radivoj Korać (Zdravka Čelara 12) |
| | | | |
| | 89832 | KK Rudar 22 - 2 : KK Surčin Dobanovci 3 | 68 : 75 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 16:00 | Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1) |
| | | | |
| | 89833 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Ras 4 | 68 : 60 |
| | | | | | Datum: 24.03.2024 Vreme: 10:20 | Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a) |
| | | | |
| | 89834 | KK Cerak 9 : KK Zemun 5 | 55 : 70 |
| | | | | | Datum: 23.03.2024 Vreme: 18:10 | Lokacija: 14. Oktobar (Gočka 40) |
| | | | |
| | KK Mladost 5 - slobodna ekipa | | | |
| | 89836 | KK Surčin Dobanovci 3 : KK Torlak OKK Beograd 2 | |
| | | | | | Datum: 31.03.2024 Vreme: 11:20 | Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5) |
| | | | |
| | 89837 | KK Flash 3 : KK Rudar 22 - 2 | |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 14:20 | Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82) |
| | | | |
| | 89838 | KK Zemun 5 : KK Mladost 5 | |
| | | | |
| | 89839 | KK Ras 4 : KK Cerak 9 | |
| | | | | | Datum: 30.03.2024 Vreme: 13:20 | Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8) |
| | | | |
| | OKK Beograd 3 - slobodna ekipa | | | |
| | 89841 | KK Rudar 22 - 2 : OKK Beograd 3 | |
| | | | |
| | 89842 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Flash 3 | |
| | | | |
| | 89843 | KK Cerak 9 : KK Surčin Dobanovci 3 | |
| | | | |
| | 89844 | KK Mladost 5 : KK Ras 4 | |
| | | | |
| | KK Zemun 5 - slobodna ekipa | | | |
| | 89846 | KK Surčin Dobanovci 3 : KK Mladost 5 | |
| | | | |
| | 89847 | KK Flash 3 : KK Cerak 9 | |
| | | | |
| | 89848 | OKK Beograd 3 : KK Torlak OKK Beograd 2 | |
| | | | |
| | 89849 | KK Ras 4 : KK Zemun 5 | |
| | | | |
| | KK Rudar 22 - 2 - slobodna ekipa | | | |
| | 89851 | KK Torlak OKK Beograd 2 : KK Rudar 22 - 2 | |
| | | | |
| | 89852 | KK Cerak 9 : OKK Beograd 3 | |
| | | | |
| | 89853 | KK Mladost 5 : KK Flash 3 | |
| | | | |
| | 89854 | KK Zemun 5 : KK Surčin Dobanovci 3 | |
| | | | |
| | KK Ras 4 - slobodna ekipa | | | |
| | 89856 | KK Surčin Dobanovci 3 : KK Ras 4 | |
| | | | |
| | 89857 | KK Flash 3 : KK Zemun 5 | |
| | | | |
| | 89858 | OKK Beograd 3 : KK Mladost 5 | |
| | | | |
| | 89859 | KK Rudar 22 - 2 : KK Cerak 9 | |
| | | | |
| | KK Torlak OKK Beograd 2 - slobodna ekipa | | | |
|
|
|
|
|
Prezentacije ostalih klubova
|
|
|