Ekipe kluba
SENIORI
KK Torlak OKK Beograd
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
KK Torlak OKK Beograd 3
PIONIRI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
KADETI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
JUNIORI
KK Torlak OKK Beograd
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Torlak OKK Beograd (pioniri)



Regionalna liga U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Blokovi1210292081610422
2.KK Beko12937726819121
3.KK BB Basket (Mladenovac)12847486727620
4.KK Čubura11836736145919
5.KK Surčin Dobanovci127573561212319
6.KK Cerak 11656415944717
7.KK Torlak OKK Beograd12577527262617
8.Košarkaška Akademija Rebrača1239720845-12515
9.KK Rudar 221239711866-15515
10.KK Flash 212012586832-24612


1. kolo04.11.2023
86939KK Surčin Dobanovci : KK BB Basket (Mladenovac)63 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
86940KK Rudar 22 : KK Blokovi78 : 85
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.11.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
86941KK Beko : KK Torlak OKK Beograd62 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
86942KK Flash 2 : Košarkaška Akademija Rebrača42 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
86943KK Čubura : KK Cerak 47 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.11.2023 Vreme: 15:30
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)

2. kolo18.11.2023
86944KK Surčin Dobanovci : KK Rudar 2272 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 13:00
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
86945Košarkaška Akademija Rebrača : KK Čubura67 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
86946KK Torlak OKK Beograd : KK Flash 285 : 44
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 11:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
86947KK Blokovi : KK Beko79 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 18.11.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
86948KK BB Basket (Mladenovac) : KK Cerak 56 : 40
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.11.2023 Vreme: 18:30
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

3. kolo25.11.2023
86949KK Rudar 22 : KK BB Basket (Mladenovac)48 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
86950KK Beko : KK Surčin Dobanovci57 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 19:20
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
86951KK Flash 2 : KK Blokovi38 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.11.2023 Vreme: 14:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
86952KK Čubura : KK Torlak OKK Beograd60 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
86953KK Cerak : Košarkaška Akademija Rebrača64 : 52
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.11.2023 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

4. kolo02.12.2023
86954KK Surčin Dobanovci : KK Flash 264 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 13:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
86955KK Rudar 22 : KK Beko63 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
86956KK Torlak OKK Beograd : KK Cerak 49 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 12:15
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
86957KK Blokovi : KK Čubura68 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.12.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
86958KK BB Basket (Mladenovac) : Košarkaška Akademija Rebrača91 : 71
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.12.2023 Vreme: 18:20
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

5. kolo09.12.2023
86959KK Beko : KK BB Basket (Mladenovac)58 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 19:15
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
86960KK Flash 2 : KK Rudar 2279 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 09.12.2023 Vreme: 15:45
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
86961KK Čubura : KK Surčin Dobanovci52 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
86962KK Cerak : KK Blokovi37 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.12.2023 Vreme: 16:20
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
86963Košarkaška Akademija Rebrača : KK Torlak OKK Beograd51 : 70
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.12.2023 Vreme: 20:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)

6. kolo16.12.2023
86964KK Surčin Dobanovci : KK Cerak 70 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 13:30
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
86965KK Rudar 22 : KK Čubura71 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
86966KK Beko : KK Flash 264 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.01.2024 Vreme: 18:15
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
86967KK Blokovi : Košarkaška Akademija Rebrača103 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 16.12.2023 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
86968KK BB Basket (Mladenovac) : KK Torlak OKK Beograd66 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.12.2023 Vreme: 16:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

7. kolo23.12.2023
86969KK Flash 2 : KK BB Basket (Mladenovac)57 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 15:20
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
86970KK Čubura : KK Beko51 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2023 Vreme: 20:45
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
86971KK Cerak : KK Rudar 2282 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.12.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Sportski centar Partizan (Milorada Prote Pavlovića 54)
86972Košarkaška Akademija Rebrača : KK Surčin Dobanovci48 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.01.2024 Vreme: 21:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
86973KK Torlak OKK Beograd : KK Blokovi66 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.12.2023 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)

8. kolo27.01.2024
86974KK Surčin Dobanovci : KK Torlak OKK Beograd52 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 11:45
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
86975KK Rudar 22 : Košarkaška Akademija Rebrača69 : 75
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.01.2024 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
86976KK Beko : KK Cerak 68 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 20:00
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
86977KK Flash 2 : KK Čubura53 : 80
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 19:05
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
86978KK BB Basket (Mladenovac) : KK Blokovi94 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.01.2024 Vreme: 16:45
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

9. kolo03.02.2024
86979KK Čubura : KK BB Basket (Mladenovac)50 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
86980KK Cerak : KK Flash 262 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 17:20
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)
86981Košarkaška Akademija Rebrača : KK Beko66 : 87
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
86982KK Torlak OKK Beograd : KK Rudar 2287 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 04.02.2024 Vreme: 14:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
86983KK Blokovi : KK Surčin Dobanovci69 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.02.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)

10. kolo10.02.2024
86984KK Cerak : KK Čubura
86985Košarkaška Akademija Rebrača : KK Flash 257 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 10:15
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
86986KK Torlak OKK Beograd : KK Beko51 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 13:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
86987KK Blokovi : KK Rudar 2288 : 65
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.02.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
86988KK BB Basket (Mladenovac) : KK Surčin Dobanovci64 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.02.2024 Vreme: 15:15
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

11. kolo24.02.2024
86989KK Rudar 22 : KK Surčin Dobanovci34 : 54
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
86990KK Beko : KK Blokovi94 : 91
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Vasa Pelagić (Milana Zečara 2)
86991KK Flash 2 : KK Torlak OKK Beograd49 : 77
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.02.2024 Vreme: 17:00
Lokacija: 12. Gimnazija (Vojvode Stepe 82)
86992KK Čubura : Košarkaška Akademija Rebrača66 : 43
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 14:15
Lokacija: Sportski centar Mirko Sandić (Vračar) (Sjenička 1)
86993KK Cerak : KK BB Basket (Mladenovac)78 : 64
Pojedinosti o utakmici
Datum: 25.02.2024 Vreme: 10:25
Lokacija: Ujedinjene Nacije (Borova 8)

12. kolo02.03.2024
86994KK Surčin Dobanovci : KK Beko65 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 12:50
Lokacija: Branko Radičević (Boljevci) (Braće Kokar 5)
86995Košarkaška Akademija Rebrača : KK Cerak 43 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)
86996KK Torlak OKK Beograd : KK Čubura65 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.03.2024 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
86997KK Blokovi : KK Flash 272 : 62
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 17:15
Lokacija: Hala Pro Sport (Savskih alasa 15)
86998KK BB Basket (Mladenovac) : KK Rudar 2269 : 41
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.03.2024 Vreme: 15:15
Lokacija: Sveti Sava (Mladenovac) (Kosmajska 47)

13. kolo09.03.2024
86999KK Beko : KK Rudar 22
87000KK Flash 2 : KK Surčin Dobanovci
87001KK Čubura : KK Blokovi
87002KK Cerak : KK Torlak OKK Beograd
87003Košarkaška Akademija Rebrača : KK BB Basket (Mladenovac)
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.03.2024 Vreme: 10:30
Lokacija: Hala Star Wellness (Braće Jerković 112)

14. kolo16.03.2024
87004KK Surčin Dobanovci : KK Čubura
87005KK Rudar 22 : KK Flash 2
87006KK Torlak OKK Beograd : Košarkaška Akademija Rebrača
87007KK Blokovi : KK Cerak
87008KK BB Basket (Mladenovac) : KK Beko

15. kolo23.03.2024
87009KK Flash 2 : KK Beko
87010KK Čubura : KK Rudar 22
87011KK Cerak : KK Surčin Dobanovci
87012Košarkaška Akademija Rebrača : KK Blokovi
87013KK Torlak OKK Beograd : KK BB Basket (Mladenovac)

16. kolo30.03.2024
87014KK Surčin Dobanovci : Košarkaška Akademija Rebrača
87015KK Rudar 22 : KK Cerak
87016KK Beko : KK Čubura
87017KK Blokovi : KK Torlak OKK Beograd
87018KK BB Basket (Mladenovac) : KK Flash 2

17. kolo06.04.2024
87019KK Čubura : KK Flash 2
87020KK Cerak : KK Beko
87021Košarkaška Akademija Rebrača : KK Rudar 22
87022KK Torlak OKK Beograd : KK Surčin Dobanovci
87023KK Blokovi : KK BB Basket (Mladenovac)

18. kolo13.04.2024
87024KK Surčin Dobanovci : KK Blokovi
87025KK Rudar 22 : KK Torlak OKK Beograd
87026KK Beko : Košarkaška Akademija Rebrača
87027KK Flash 2 : KK Cerak
87028KK BB Basket (Mladenovac) : KK Čubura



Kvalifikacije za Regionalnu ligu U15
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Div Basket 330228161676
2.KK Torlak OKK Beograd3212271221055
3.KK Akademija sporta (Lazarevac)312159231-724
4.KK Ripanj303148248-1003


1. kolo21.10.2023
85997KK Div Basket : KK Ripanj83 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.10.2023 Vreme: 20:40
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
85998KK Torlak OKK Beograd : KK Akademija sporta (Lazarevac)80 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 22.10.2023 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)

2. kolo28.10.2023
85999KK Div Basket : KK Torlak OKK Beograd59 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2023 Vreme: 20:30
Lokacija: Milan Rakić (Vojvođanska 62)
86000KK Ripanj : KK Akademija sporta (Lazarevac)65 : 74
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.10.2023 Vreme: 13:30
Lokacija: Dom kulture (Ripanj) (Erčanska 2)

3. kolo29.10.2023
86001KK Torlak OKK Beograd : KK Ripanj91 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2023 Vreme: 10:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
86002KK Akademija sporta (Lazarevac) : KK Div Basket 55 : 86
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.10.2023 Vreme: 16:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.