Ekipe kluba
SENIORI
KK Torlak OKK Beograd
KOŠARKA ZA NAJMLAĐE
MLAĐI PIONIRI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
PIONIRI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
KADETI
KK Torlak OKK Beograd
KK Torlak OKK Beograd 2
JUNIORI
KK Torlak OKK Beograd
OMLADINCI
IGRAČI KLUBA
UPRAVNI ODBOR
VESTI
GALERIJA
KOMENTARI
LINKOVI
O NAMA
KONTAKT
| Tabela i rezultati | Sastav ekipe | Stručni štab ekipe | Komentari |

KK Torlak OKK Beograd (mlađi pioniri)



2. liga U13
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Sava1210259946213722
2.KK Beko1210259445314122
3.KK As Basket12845314646720
4.KK Torlak OKK Beograd12665264963018
5.KK Beostars 051257473550-7717
6.KK Kolubara LA 20031239484540-5615
7.KK Gro-Basket12012334576-24212


1. kolo29.01.2022
77450KK Sava : KK Torlak OKK Beograd64 : 47
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 13:45
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
77451KK Kolubara LA 2003 : KK Beostars 0556 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
77452KK As Basket : KK Gro-Basket52 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 29.01.2022 Vreme: 18:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
KK Beko - slobodna ekipa

2. kolo05.02.2022
77454KK Beostars 05 : KK As Basket35 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
77455KK Torlak OKK Beograd : KK Kolubara LA 200345 : 18
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.02.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
77456KK Beko : KK Sava43 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
KK Gro-Basket - slobodna ekipa

3. kolo12.02.2022
77458KK Kolubara LA 2003 : KK Beko42 : 46
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.02.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
77459KK As Basket : KK Torlak OKK Beograd39 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
77460KK Gro-Basket : KK Beostars 0542 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.02.2022 Vreme: 11:40
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
KK Sava - slobodna ekipa

4. kolo19.02.2022
77462KK Torlak OKK Beograd : KK Gro-Basket47 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.02.2022 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
77463KK Beko : KK As Basket51 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.02.2022 Vreme: 11:30
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
77464KK Sava : KK Kolubara LA 200359 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
KK Beostars 05 - slobodna ekipa

5. kolo26.02.2022
77466KK As Basket : KK Sava43 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.02.2022 Vreme: 18:15
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
77467KK Gro-Basket : KK Beko24 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 12:45
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
77468KK Beostars 05 : KK Torlak OKK Beograd46 : 42
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.02.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
KK Kolubara LA 2003 - slobodna ekipa

6. kolo05.03.2022
77470KK Beko : KK Beostars 0553 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
77471KK Sava : KK Gro-Basket67 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.03.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
77472KK Kolubara LA 2003 : KK As Basket38 : 66
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.03.2022 Vreme: 14:45
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
KK Torlak OKK Beograd - slobodna ekipa

7. kolo12.03.2022
77474KK Gro-Basket : KK Kolubara LA 200324 : 29
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 10:30
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
77475KK Beostars 05 : KK Sava35 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.03.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
77476KK Torlak OKK Beograd : KK Beko37 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 12.03.2022 Vreme: 13:20
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
KK As Basket - slobodna ekipa

8. kolo19.03.2022
77478KK Torlak OKK Beograd : KK Sava34 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 13:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
77479KK Beostars 05 : KK Kolubara LA 200344 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.03.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
77480KK Gro-Basket : KK As Basket18 : 26
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.03.2022 Vreme: 17:00
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
KK Beko - slobodna ekipa

9. kolo26.03.2022
77482KK As Basket : KK Beostars 0552 : 36
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 11:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
77483KK Kolubara LA 2003 : KK Torlak OKK Beograd44 : 49
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.03.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
77484KK Sava : KK Beko50 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.03.2022 Vreme: 13:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK Gro-Basket - slobodna ekipa

10. kolo02.04.2022
77486KK Beko : KK Kolubara LA 200356 : 50
Pojedinosti o utakmici
Datum: 02.04.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
77487KK Torlak OKK Beograd : KK As Basket49 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 03.04.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
77488KK Beostars 05 : KK Gro-Basket60 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 13.05.2022 Vreme: 20:40
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
KK Sava - slobodna ekipa

11. kolo09.04.2022
77490KK Gro-Basket : KK Torlak OKK Beograd25 : 57
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.04.2022 Vreme: 19:30
Lokacija: Ilija Garašanin (Grocka) (Bulevar revolucije 11)
77491KK As Basket : KK Beko40 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.04.2022 Vreme: 20:45
Lokacija: Kneginja Milica (Jurija Gagarina 78)
77492KK Kolubara LA 2003 : KK Sava43 : 56
Pojedinosti o utakmici
Datum: 10.04.2022 Vreme: 10:20
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
KK Beostars 05 - slobodna ekipa

12. kolo16.04.2022
77494KK Sava : KK As Basket54 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2022 Vreme: 17:50
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
77495KK Beko : KK Gro-Basket37 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 11:15
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
77496KK Torlak OKK Beograd : KK Beostars 0545 : 35
Pojedinosti o utakmici
Datum: 17.04.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
KK Kolubara LA 2003 - slobodna ekipa

13. kolo07.05.2022
77498KK Beostars 05 : KK Beko42 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.05.2022 Vreme: 20:40
Lokacija: Starina Novak (Kneza Danila 37)
77499KK Gro-Basket : KK Sava12 : 37
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.05.2022 Vreme: 15:00
Lokacija: Srednja škola (Grocka) (Užička 2)
77500KK As Basket : KK Kolubara LA 200347 : 33
Pojedinosti o utakmici
Datum: 08.05.2022 Vreme: 19:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
KK Torlak OKK Beograd - slobodna ekipa

14. kolo14.05.2022
77502KK Kolubara LA 2003 : KK Gro-Basket52 : 19
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.05.2022 Vreme: 16:15
Lokacija: SRC Kolubara - Stara hala (Lazarevac) (Hilandarska 1)
77503KK Sava : KK Beostars 0552 : 34
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 15:30
Lokacija: Balon KK Sava (Ljutice Bogdana 46)
77504KK Beko : KK Torlak OKK Beograd47 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.05.2022 Vreme: 11:20
Lokacija: Jovan Ristić (Bele Bartoka 48a)
KK As Basket - slobodna ekipa



1. stepen takmičenja U13
RBEkipaOdig.Pob.Por.Koš +Koš -Raz.Bodovi
1.KK Partizan NIS88057827830016
2.BKK Radnički86250327123214
3.KK Vizura84441829712112
4.KK Torlak OKK Beograd826354416-6210
5.KK SVB Basketball Club (-1)808101692-5917
6.KK Sfera0000000


1. kolo23.10.2021
73509KK Partizan NIS : KK SVB Basketball Club139 : 17
Pojedinosti o utakmici
Datum: 24.10.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
73510KK Vizura : KK Torlak OKK Beograd67 : 30
Pojedinosti o utakmici
Datum: 23.10.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
73511KK Sfera : BKK Radnički

2. kolo30.10.2021
73512KK Partizan NIS : KK Vizura62 : 45
Pojedinosti o utakmici
Datum: 01.11.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
73513KK Torlak OKK Beograd : KK Sfera
73514KK SVB Basketball Club : BKK Radnički19 : 90
Pojedinosti o utakmici
Datum: 31.10.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)

3. kolo06.11.2021
73515KK Vizura : KK SVB Basketball Club112 : 12
Pojedinosti o utakmici
Datum: 06.11.2021 Vreme: 09:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
73516KK Sfera : KK Partizan NIS
73517BKK Radnički : KK Torlak OKK Beograd76 : 48
Pojedinosti o utakmici
Datum: 07.11.2021 Vreme: 13:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)

4. kolo13.11.2021
73518KK Partizan NIS : BKK Radnički39 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 15.11.2021 Vreme: 21:00
Lokacija: 20. Oktobar (Omladinskih brigada 138)
73519KK Vizura : KK Sfera
73520KK SVB Basketball Club : KK Torlak OKK Beograd20 : 83
Pojedinosti o utakmici
Datum: 14.11.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)

5. kolo20.11.2021
73521KK Sfera : KK SVB Basketball Club
73522BKK Radnički : KK Vizura61 : 39
Pojedinosti o utakmici
Datum: 21.11.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
73523KK Torlak OKK Beograd : KK Partizan NIS23 : 59
Pojedinosti o utakmici
Datum: 20.11.2021 Vreme: 11:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)

6. kolo27.11.2021
73524BKK Radnički : KK Sfera
73525KK Torlak OKK Beograd : KK Vizura30 : 53
Pojedinosti o utakmici
Datum: 27.11.2021 Vreme: 12:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
73526KK SVB Basketball Club : KK Partizan NIS12 : 106
Pojedinosti o utakmici
Datum: 28.11.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)

7. kolo04.12.2021
73527KK Vizura : KK Partizan NIS46 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 15:50
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
73528KK Sfera : KK Torlak OKK Beograd
73529BKK Radnički : KK SVB Basketball Club61 : 8
Pojedinosti o utakmici
Datum: 05.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)

8. kolo11.12.2021
73530KK Partizan NIS : KK Sfera
73531KK Torlak OKK Beograd : BKK Radnički21 : 67
Pojedinosti o utakmici
Datum: 11.12.2021 Vreme: 10:30
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)
73532KK SVB Basketball Club : KK VizuraSR 0 : 20
Pojedinosti o utakmici
službeni rezultat
Datum: 12.12.2021 Vreme: 11:00
Lokacija: Đuro Strugar (Treći bulevar 148)

9. kolo18.12.2021
73533KK Sfera : KK Vizura
73534BKK Radnički : KK Partizan NIS59 : 61
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 12:20
Lokacija: Hala David Kalinić (Stanka Vraza 44)
73535KK Torlak OKK Beograd : KK SVB Basketball Club81 : 13
Pojedinosti o utakmici
Datum: 19.12.2021 Vreme: 13:00
Lokacija: Sportski centar Torvel (Vojvode Stepe 522a)

10. kolo25.12.2021
73536KK Partizan NIS : KK Torlak OKK Beograd61 : 38
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 10:20
Lokacija: Štark arena (Mala sala) (Bulevar Arsenija Čarnojevića 58)
73537KK Vizura : BKK Radnički36 : 51
Pojedinosti o utakmici
Datum: 26.12.2021 Vreme: 12:15
Lokacija: Hala Vizura Sport (Cara Dušana 105)
73538KK SVB Basketball Club : KK Sfera


Prezentacije ostalih klubova






Portal Košarkaškog Saveza Srbije


Registar igraca KSS


Takmičenja Košarkaškog Saveza Srbije


Oficijelni web sajt svetske košarkaške organizacije (FIBA)


Udruženje Košarkaških Trenera Srbije (UKTS)


Copyright © 2007 KSB. Sva prava zadržana.
Powered by eVision.